BCNA306E4SN CHLADNIČKA KOMBI VEST. BEKO

Kód: 40043873
17 990 Kč
Skladem
Informační list výrobku

Chladnička vestavná kombinovaná,,Objem chladničky: 215 l,Objem mrazničky: 69 l,Energetická třída: E,Spotřeba el. Energie: 223 kWh/rok,Zmrazovací kapacita: 3,2kg/24h,Akumulační doba: 13 hod.,Klimatická třída: SN-T,Hlučnost: 37 dB,,NeoFrost™ - Už žádné vysušené potraviny. A bez odmrazování,Zdá se vám, že máte potraviny v lednici vysušené a okoralé? Na rozdíl od NoFrostového chlazení, které potraviny vysušuje, využívá technologie NeoFrost™ dva nezávislé chladicí okruhy. Ve spojení s dvěma ventilátory umí udržovat studený a vlkhý vzduch jako ideální klima pro správné uchovávání čerstvých potravin.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Chladnička vestavná kombinovaná

Objem chladničky: 215 l
Objem mrazničky: 69 l
Energetická třída: E
Spotřeba el. Energie: 223 kWh/rok
Zmrazovací kapacita: 3,2kg/24h
Akumulační doba: 13 hod.
Klimatická třída: SN-T
Hlučnost: 37 dB

NeoFrost™ - Už žádné vysušené potraviny. A bez odmrazování
Zdá se vám, že máte potraviny v lednici vysušené a okoralé? Na rozdíl od NoFrostového chlazení, které potraviny vysušuje, využívá technologie NeoFrost™ dva nezávislé chladicí okruhy. Ve spojení s dvěma ventilátory umí udržovat studený a vlkhý vzduch jako ideální klima pro správné uchovávání čerstvých potravin. Zároveň dokáže vyrobit a udržovat suchý a velmi studený vzduch pro hluboké zamrazení potravin v mrazáku. Potraviny vám tak vydrží déle čerstvé a nevysušené. V chladničce tak bude ideální vlhkost pro skladování čerstvého jídla, zatímco v mrazničce bude sucho a velký mráz potřebný pro uchování zmrazených potravin. A bez nutnosti odmrazovat.

HarvestFresh™ - ##Slunce v lednici pro zachování vitamínů
Ovoce a zelenina jsou plné vitamínů a měli bychom je jíst každý den. Ale jak je uchovat a nemuset pořád na nákup? Přihrádka HarvestFresh™ je vybavená speciálním světelným režimem, který kopíruje střídání světla během celého dne. To udrží v chodu přirozené procesy v ovoci a zelenině a uchová se tím i mnohem více vitamínů, než kdyby byly jen zavřené ve tmě. Zdravá svačinka je tak zajištěna a návštěvu obchodu můžete odložit.

Holiday režim - Dejte lednici dovolenou
Pokud se chystáte na dovolenou, dopřejte ji i vaší lednici. S režimem Holiday se vypne chladicí část a poběží jen mraznička, takže zásoby zůstanou pořád u ledu stejně tak jako spotřeba lednice.

Kovová záda chladničky - MetalFresh
jsou pěkné na pohled, ale také přispívají k nižší spotřebě lednice. Tím, že akumulují chlad, dokážou lépe udržet stálou vnitřní teplotu a rychleji vyrovnat rozdíl teplot po otevření lednice.

ProSmart™ invertorový kompresor - Pro tichou a úspornou domácnost
ProSmart™ invertorový kompresor je tím nejlepším pro vaši lednici. Je až čtyřikrát tišší než standardní kompresor, spotřebuje méně elektřiny a má dlouhou životnost.

ECO funkce
FastFreeze
Kluzné panty
LED vnitřní osvětlení na stropě
Nerezové profily polic

Rozměry VxŠxH: 193,5 x 54 x 54,5 cm

Doplňkové parametry

Kategorie: Vícedvéřové chladničky - vestavné
Záruka: 24
Hmotnost: 67.9 kg
Energetická třída: E
Možnost umístění: VESTAVNÁ
Umístění mrazící části: MRAZÁK DOLE
Počet dveří: 2
Celkový objem: 284 l
Emisní třída hluku: C
Objem chladničky: 215 l
Objem mrazáku: 69 l
Roční spotřeba energie: 223 kWh
Antibakteriální úprava: Ne
RETRO: Ne
SMART: Ne
Mrazící výkon: 3,2 kg/den
Akumulační doba: 13 h
Zaměnitelné otevírání: Ano
Hlučnost: 37 dB
Klimatická třída: SN,T
Výška: 193,5 cm
Šířka: 54 cm
Hloubka: 54,5 cm
Barva: BÍLÁ
Hmotnost výrobku: 63 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: