WF3S9043BB3 PRAČKA HISENSE
Informační list výrobku
Automatická pračka,HISENSE WF3S9043BB3,,Náplň prádla pro praní 9 kg,Maximální počet otáček odstředění (rpm) 1400 rpm,Třída energetické účinnosti A,Spotřeba el. energie/100 cyklů: 34 kWh,Objem bubnu 60 l,Délka programu Eco program 40-60 °C (hh:mm) 3:48,Úroveň emisí hluku ve fázi odstřeďování dB(A) re 1 pW: 72,Spotřeba vody na cyklus Eco program 40–60 °C: 39 l,Třída účinnosti odstřeďování: B,,Wi-Fi,ConnectLife aplikace,Invertorový motor PowerDrive,Typ bubnu RainDrop,Power JetWash,SterilTub Samočistící program,Přidání prádla po spuštění praní,Nastavení teploty,Nastavení konce praní DelayEnd,Funkc
Automatická pračka
HISENSE WF3S9043BB3
Náplň prádla pro praní 9 kg
Maximální počet otáček odstředění (rpm) 1400 rpm
Třída energetické účinnosti A
Spotřeba el. energie/100 cyklů: 34 kWh
Objem bubnu 60 l
Délka programu Eco program 40-60 °C (hh:mm) 3:48
Úroveň emisí hluku ve fázi odstřeďování dB(A) re 1 pW: 72
Spotřeba vody na cyklus Eco program 40–60 °C: 39 l
Třída účinnosti odstřeďování: B
Wi-Fi
ConnectLife aplikace
Invertorový motor PowerDrive
Typ bubnu RainDrop
Power JetWash
SterilTub Samočistící program
Přidání prádla po spuštění praní
Nastavení teploty
Nastavení konce praní DelayEnd
Funkce páry pro dezinfekci prádla a redukci pomačkání
Základní programy Bavlna, Syntetika, Vlna, Sport, Extra hygiena
Rozměry
Šířka 595 mm
Výška 845 mm
Hloubka 550 mm
Váha (kg) 63 Kg
Šířka zabaleného spotřebiče 650 mm
Výška zabaleného spotřebiče 885 mm
Hloubka zabaleného spotřebiče 620 mm
HISENSE WF3S9043BB3
Náplň prádla pro praní 9 kg
Maximální počet otáček odstředění (rpm) 1400 rpm
Třída energetické účinnosti A
Spotřeba el. energie/100 cyklů: 34 kWh
Objem bubnu 60 l
Délka programu Eco program 40-60 °C (hh:mm) 3:48
Úroveň emisí hluku ve fázi odstřeďování dB(A) re 1 pW: 72
Spotřeba vody na cyklus Eco program 40–60 °C: 39 l
Třída účinnosti odstřeďování: B
Wi-Fi
ConnectLife aplikace
Invertorový motor PowerDrive
Typ bubnu RainDrop
Power JetWash
SterilTub Samočistící program
Přidání prádla po spuštění praní
Nastavení teploty
Nastavení konce praní DelayEnd
Funkce páry pro dezinfekci prádla a redukci pomačkání
Základní programy Bavlna, Syntetika, Vlna, Sport, Extra hygiena
Rozměry
Šířka 595 mm
Výška 845 mm
Hloubka 550 mm
Váha (kg) 63 Kg
Šířka zabaleného spotřebiče 650 mm
Výška zabaleného spotřebiče 885 mm
Hloubka zabaleného spotřebiče 620 mm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Předem plněné pračky |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 66 kg |
| EAN: | 6901101830142 |
| Energetická třída: | A |
| Možnost umístění: | VOLNĚ STOJÍCÍ |
| Plnění: | PŘEDEM PLNĚNÁ |
| Otáčky: | 1 400 ot/min |
| Náplň praní: | 9 kg |
| Emisní třída hluku: | A |
| Displej: | ANO |
| Parní program: | Ano |
| Doba trvání programu ECO: | 3:48 |
| Spotřeba energie na 100 cyklů: | 34 kWh |
| Třída účinosti odstřeďování: | B |
| Speciální funkce: | STEAMTECH, AQUA JETWASH, EXTRA |
| Smart: | Ano |
| Certifikační instituce: | EC |
| Spotřeba vody za cyklus: | 39 l |
| Název certifikace: | EPREL |
| Kód certifikace: | 1858749 |
| Český ovládací panel: | Ano |
| Signalizace průběhu praní: | DISPLEJ |
| SMART: | Ano |
| Odložený start: | Ano |
| Výška s obalem: | 885 mm |
| Šířka s obalem: | 650 mm |
| Hloubka s obalem: | 620 mm |
| Hlučnost: | 72 dB |
| Hlučnost odstřeďování: | 72 dB |
| Výška: | 84,5 cm |
| Šířka: | 59,5 cm |
| Hloubka: | 55 cm |
| Barva: | ČERNÁ |
| Hmotnost výrobku: | 63 kg |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
