Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pračky se sušičkou |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 58.5 kg |
| EAN: | 8590669403486 |
| Energetická třída: | E |
| Možnost umístění: | VOLNĚ STOJÍCÍ |
| Otáčky: | 1 200 ot/min |
| Náplň praní: | 8 kg |
| Spotřeba 100 cyklů praní: | 38 kWh |
| Emisní třída hluku: | B |
| Displej: | DOTYKOVÝ |
| Náplň sušení: | 5 kg |
| Parní program: | Ano |
| Spotřeba 100 cyklů se sušením: | 326 kWh |
| Doba programu praní: | 3:38 |
| Speciální funkce: | 1H W/D |
| Doba programu se sušením: | 8:30 |
| Spotřeba - praní a sušení: | 326 kWh |
| Spotřeba vody za cyklus: | 90 l |
| Počet programů: | 16 |
| Český ovládací panel: | Ano |
| Signalizace průběhu praní: | LED DISPLEJ |
| Odložený start: | Ano |
| Systém sušení: | KONDENZAČNÍ |
| Program snadné žehlení: | Ano |
| Program jemné prádlo: | Ano |
| Energetická třída sušení: | C |
| Výška s obalem: | 845 mm |
| Šířka s obalem: | 598 mm |
| Hloubka s obalem: | 576 mm |
| Hlučnost: | 75 dB |
| Hlučnost odstřeďování: | 75 dB |
| Výška: | 84,5 cm |
| Šířka: | 59,8 cm |
| Hloubka: | 54,1 cm |
| Barva: | BÍLÁ |
| Hmotnost výrobku: | 57 kg |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

