Mag+ leather case iPhone 17 Blue EPICO
Kryt na mobil,Mag+ leather case iPhone 17 Blue,,Pro iPhone 17,Typ zadní kryt,Materiál kůže,Kompatibilní s MagSafe,,Hmotnost 37,3 g,Barva modrá
Kryt na mobil
Mag+ leather case iPhone 17 Blue
Pro iPhone 17
Typ zadní kryt
Materiál kůže
Kompatibilní s MagSafe
Hmotnost 37,3 g
Barva modrá
Mag+ leather case iPhone 17 Blue
Pro iPhone 17
Typ zadní kryt
Materiál kůže
Kompatibilní s MagSafe
Hmotnost 37,3 g
Barva modrá
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pouzdra a kryty |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.07 kg |
| EAN: | 8596049199604 |
| Pro značku: | APPLE |
| Výška: | 15,3 cm |
| Šířka: | 7,5 cm |
| Hloubka: | 1,1 cm |
| Barva: | MODRÁ |
| Hmotnost výrobku: | 37 g |
| Part Number: | 93910131600001 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
