Clear Case Galaxy Z Flip7 SAMSUNG
Zadní kryt na mobil,Samsung Ring Case Galaxy Z Flip7 Transparent,,Pro model: Galaxy Z Flip7,Vlastnosti a funkce: Tenké, Podpora bezdrátového nabíjení,Typ: Zadní kryt,Pro značku: Samsung,,Materiál: TPU,Hmotnost: 14 g,Barva: Čirá
Zadní kryt na mobil
Samsung Ring Case Galaxy Z Flip7 Transparent
Pro model: Galaxy Z Flip7
Vlastnosti a funkce: Tenké, Podpora bezdrátového nabíjení
Typ: Zadní kryt
Pro značku: Samsung
Materiál: TPU
Hmotnost: 14 g
Barva: Čirá
Samsung Ring Case Galaxy Z Flip7 Transparent
Pro model: Galaxy Z Flip7
Vlastnosti a funkce: Tenké, Podpora bezdrátového nabíjení
Typ: Zadní kryt
Pro značku: Samsung
Materiál: TPU
Hmotnost: 14 g
Barva: Čirá
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pouzdra a kryty |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.05 kg |
| EAN: | 8806097466604 |
| Pro značku: | SAMSUNG |
| Výška: | 15,55 cm |
| Šířka: | 8,47 cm |
| Hloubka: | 0,92 cm |
| Hmotnost výrobku: | 14 g |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
