Manhattan Snap case iP15 Pro Laven. ZAGG
Zadní kryt na mobil,ZAGG Manhattan Snap case iPhone 15 Pro Lavender,,Pro model: iPhone 15 Pro,Vlastnosti a funkce: Odolné,Typ: Zadní kryt,Pro značku: Apple,,Hmotnost: 74 g,Barva: Fialová
Zadní kryt na mobil
ZAGG Manhattan Snap case iPhone 15 Pro Lavender
Pro model: iPhone 15 Pro
Vlastnosti a funkce: Odolné
Typ: Zadní kryt
Pro značku: Apple
Hmotnost: 74 g
Barva: Fialová
ZAGG Manhattan Snap case iPhone 15 Pro Lavender
Pro model: iPhone 15 Pro
Vlastnosti a funkce: Odolné
Typ: Zadní kryt
Pro značku: Apple
Hmotnost: 74 g
Barva: Fialová
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pouzdra a kryty |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.06 kg |
| EAN: | 840056194199 |
| Modelová řada: | iPhone 15 Pro |
| Typ pouzdra: | Zadní kryt |
| Pro značku: | APPLE |
| Výška: | 18 cm |
| Šířka: | 10,9 cm |
| Hloubka: | 2,1 cm |
| Barva: | FIALOVÁ |
| Part Number: | ZG702312686 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
