GR-MY3 Otočný držák kamery na řidítkaGRX
Držák telefonu,GRXPLORE Držák kamery na řídítka,,Part Number: GR-MY3,Uchycení: Na řídítka,Způsob uchycení zařízení k držáku: Mechanický,Funkce: Držák,,Hmotnost: 150 g,Barva: Černá,
Držák telefonu
GRXPLORE Držák kamery na řídítka
Part Number: GR-MY3
Uchycení: Na řídítka
Způsob uchycení zařízení k držáku: Mechanický
Funkce: Držák
Hmotnost: 150 g
Barva: Černá
GRXPLORE Držák kamery na řídítka
Part Number: GR-MY3
Uchycení: Na řídítka
Způsob uchycení zařízení k držáku: Mechanický
Funkce: Držák
Hmotnost: 150 g
Barva: Černá
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Držáky |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.23 kg |
| EAN: | 6978236730661 |
| Určeno pro: | Mobilní telefon |
| Uchycení: | Na řidítka |
| Funkce: | Držák |
| Uchycení zařízení k držáku: | Mechanický |
| Výška: | 15 cm |
| Šířka: | 12 cm |
| Hloubka: | 6,5 cm |
| Barva: | Černá |
| Hmotnost výrobku: | 150 g |
| Part Number: | GR-MY3 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
