PCS 2484 EW KOMB.CHLADNIČKA PHILCO
Informační list výrobku
Kombinovaná chladnička,PHILCO PCS 2484 EW,,LowFrost,Elektronické ovládání,LED osvětlení,Zaměnitelný směr otvírání dveří,,Energetická třída E,,Objem 248 l,Chladnička 138 l,Mraznička 110 l (4 šuplíky),,Roční spotřeba energie 217 kWh,Klimatická třída N, ST,Hlučnost 40 dB,Třída hlučnosti C,,Mrazící výkon 5 kg/24 hod.,Akumulační doba 10,5 hod,Rozměry (v × š × h) 173,2 × 55 × 58 cm
Kombinovaná chladnička
PHILCO PCS 2484 EW
LowFrost
Elektronické ovládání
LED osvětlení
Zaměnitelný směr otvírání dveří
Energetická třída E
Objem 248 l
Chladnička 138 l
Mraznička 110 l (4 šuplíky)
Roční spotřeba energie 217 kWh
Klimatická třída N, ST
Hlučnost 40 dB
Třída hlučnosti C
Mrazící výkon 5 kg/24 hod.
Akumulační doba 10,5 hod
Rozměry (v × š × h) 173,2 × 55 × 58 cm
PHILCO PCS 2484 EW
LowFrost
Elektronické ovládání
LED osvětlení
Zaměnitelný směr otvírání dveří
Energetická třída E
Objem 248 l
Chladnička 138 l
Mraznička 110 l (4 šuplíky)
Roční spotřeba energie 217 kWh
Klimatická třída N, ST
Hlučnost 40 dB
Třída hlučnosti C
Mrazící výkon 5 kg/24 hod.
Akumulační doba 10,5 hod
Rozměry (v × š × h) 173,2 × 55 × 58 cm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Chladničky |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 55 kg |
| EAN: | 8590669401000 |
| Energetická třída: | E |
| Možnost umístění: | VOLNĚ STOJÍCÍ |
| Umístění mrazící části: | MRAZÁK DOLE |
| Počet dveří: | 2 |
| Celkový objem: | 248 l |
| Emisní třída hluku: | C |
| Objem chladničky: | 138 l |
| Objem mrazáku: | 110 l |
| Speciální funkce: | ELEKTRONICKÉ OVLÁDÁNÍ |
| Roční spotřeba energie: | 217 kWh |
| Počet polic lednice: | 3 |
| Mrazící výkon: | 5 kg/den |
| Akumulační doba: | 11 h |
| Výška s obalem: | 1 785 mm |
| Šířka s obalem: | 575 mm |
| Hloubka s obalem: | 600,5 mm |
| Zaměnitelné otevírání: | ANO (ZÁKAZNÍK) |
| Hlučnost: | 40 dB |
| Klimatická třída: | N,ST |
| Výška: | 172 cm |
| Šířka: | 55 cm |
| Hloubka: | 57 cm |
| Barva: | BÍLÁ |
| Hmotnost výrobku: | 51 kg |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
