GML860PYFE CHL. MULTI DOOR LG
Informační list výrobku
Americká chladnička,LG GML860PYFE,,SPECIFIKACE,Čistý objem (chladničky/mrazničky) 506 (286 / 220) litrů,Vnitřní LED displej,Energetická třída E (v rozsahu A až G),Spotřeba energie 314 kWh/rok (0,98 kWh/den),Mrazící výkon 11 kg/den,Akumulační doba10 hod.,Teplotní Senzory,Klimatická třída T,Hlučnost 40 dB,,PŘÍSLUŠENSTVÍ,Připojení na vodu,Nápojový automat,Výrobník ledu,,VLASTNOSTI,LG Smart Invertorový kompresor (záruka 10 let) + Total No Frost,Multi Air Flow – rozšířené proudění chladného vzduchu,Smart Diagnosis – inteligentní diagnostika,UVnano – Ultrafialové světlo v nápojovém automatu,Ochrana
Americká chladnička
LG GML860PYFE
SPECIFIKACE
Čistý objem (chladničky/mrazničky) 506 (286 / 220) litrů
Vnitřní LED displej
Energetická třída E (v rozsahu A až G)
Spotřeba energie 314 kWh/rok (0,98 kWh/den)
Mrazící výkon 11 kg/den
Akumulační doba10 hod.
Teplotní Senzory
Klimatická třída T
Hlučnost 40 dB
PŘÍSLUŠENSTVÍ
Připojení na vodu
Nápojový automat
Výrobník ledu
VLASTNOSTI
LG Smart Invertorový kompresor (záruka 10 let) + Total No Frost
Multi Air Flow – rozšířené proudění chladného vzduchu
Smart Diagnosis – inteligentní diagnostika
UVnano – Ultrafialové světlo v nápojovém automatu
Ochrana dveřního těsnění – zabránění růstu plísní a deformaci těsnění
Madla – horizontální kapsa
DALŠÍ VLASTNOSTI
Expresní mrazení, LED osvětlení, alarm otevřených dveří
VYBAVENÍ CHLADNIČKY
LED osvětlení interiéru
Police z tvrzeného skla 2
Zásuvka na ovoce a zeleninu 2
VYBAVENÍ MRAZNIČKY
Police / zásuvky 6 / 6
PARAMETRY
Rozměry (š × v × h) 835 × 1787 × 730 mm
Hmotnost (čistá/balení) 131 / 141 kg
Barva Prime Silver
LG GML860PYFE
SPECIFIKACE
Čistý objem (chladničky/mrazničky) 506 (286 / 220) litrů
Vnitřní LED displej
Energetická třída E (v rozsahu A až G)
Spotřeba energie 314 kWh/rok (0,98 kWh/den)
Mrazící výkon 11 kg/den
Akumulační doba10 hod.
Teplotní Senzory
Klimatická třída T
Hlučnost 40 dB
PŘÍSLUŠENSTVÍ
Připojení na vodu
Nápojový automat
Výrobník ledu
VLASTNOSTI
LG Smart Invertorový kompresor (záruka 10 let) + Total No Frost
Multi Air Flow – rozšířené proudění chladného vzduchu
Smart Diagnosis – inteligentní diagnostika
UVnano – Ultrafialové světlo v nápojovém automatu
Ochrana dveřního těsnění – zabránění růstu plísní a deformaci těsnění
Madla – horizontální kapsa
DALŠÍ VLASTNOSTI
Expresní mrazení, LED osvětlení, alarm otevřených dveří
VYBAVENÍ CHLADNIČKY
LED osvětlení interiéru
Police z tvrzeného skla 2
Zásuvka na ovoce a zeleninu 2
VYBAVENÍ MRAZNIČKY
Police / zásuvky 6 / 6
PARAMETRY
Rozměry (š × v × h) 835 × 1787 × 730 mm
Hmotnost (čistá/balení) 131 / 141 kg
Barva Prime Silver
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Chladničky |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 137.98 kg |
| EAN: | 8806084880352 |
| Energetická třída: | E |
| Možnost umístění: | VOLNĚ STOJÍCÍ |
| Umístění mrazící části: | MRAZÁK DOLE |
| Počet dveří: | 4 |
| Celkový objem: | 506 l |
| Emisní třída hluku: | C |
| Objem chladničky: | 286 l |
| Objem mrazáku: | 220 l |
| Prázdninový režim: | Ne |
| Roční spotřeba energie: | 314 kWh |
| Certifikační instituce: | EC |
| Název certifikace: | EPREL |
| Kód certifikace: | 1941876 |
| Počet polic lednice: | 2 |
| Materiál police: | SKLENĚNÉ |
| Antibakteriální úprava: | Ano |
| Počet přihrádek mrazničky: | 6 |
| RETRO: | Ne |
| SMART: | Ne |
| No frost: | Ano |
| Napojení vody: | Ano |
| Mrazící výkon: | 11 kg/den |
| Akumulační doba: | 10 h |
| Ukazatel teploty: | LED DISPLEJ |
| Zásobník na vodu: | Ne |
| Výrobník ledu: | Ano |
| Super chlazení: | Ne |
| Výška s obalem: | 1 891 mm |
| Šířka s obalem: | 890 mm |
| Hloubka s obalem: | 770 mm |
| Biofresh (Nulová) zóna: | Ne |
| Super mrazení: | Ne |
| Zaměnitelné otevírání: | NE |
| Hlučnost: | 40 dB |
| Klimatická třída: | T |
| Výška: | 178,7 cm |
| Šířka: | 83,5 cm |
| Hloubka: | 73 cm |
| Barva: | STŘÍBRNÁ |
| Hmotnost výrobku: | 40 kg |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
