GBBS322CSW CHLADNIČKA KOMBI LG
Informační list výrobku
Lednice s mrazákem,LG GBBS322CSW,,Základní informace:,- Druh spotřebiče: Kombinovaná chladnička,- Typ konstrukce: Volně stojící,- Barva spotřebiče: Bílá,- Typ ovládání: Elektronické,- Displej: Vnitřní LED,- Počet dveří: 2,- Možnost reverzace dveří: Ano,- Vnitřní osvětlení: LED,- Madla: Kapsa,,Výkon a provoz:,- Energetická třída: C,- Spotřeba energie: 175 kWh/rok (0,48 kWh/den),- Klimatická třída: T,- Hlučnost: 34 dB,- Typ chladiva: R600a (62 g),- Typ kompresoru: LG Smart invertorový kompresor (záruka 10 let),- Chladicí systém: Total No Frost + Multi Air Flow,- Mrazicí výkon: 10 kg/den,- Akumul
Lednice s mrazákem
LG GBBS322CSW
Základní informace:
- Druh spotřebiče: Kombinovaná chladnička
- Typ konstrukce: Volně stojící
- Barva spotřebiče: Bílá
- Typ ovládání: Elektronické
- Displej: Vnitřní LED
- Počet dveří: 2
- Možnost reverzace dveří: Ano
- Vnitřní osvětlení: LED
- Madla: Kapsa
Výkon a provoz:
- Energetická třída: C
- Spotřeba energie: 175 kWh/rok (0,48 kWh/den)
- Klimatická třída: T
- Hlučnost: 34 dB
- Typ chladiva: R600a (62 g)
- Typ kompresoru: LG Smart invertorový kompresor (záruka 10 let)
- Chladicí systém: Total No Frost + Multi Air Flow
- Mrazicí výkon: 10 kg/den
- Akumulační doba: 9 h
Kapacita:
- Celkový objem: 375 l
- Objem chladicí části: 262 l
- Objem mrazicí části: 113 l
Funkce a režimy:
- Funkce No Frost: Ano
- Funkce rychlého chlazení / mrazení: Expresní chlazení, Expresní mrazení
- Funkce Eco / Holiday: Prázdninový režim
- Funkce Multi Air Flow: Ano
- Funkce Fresh Converter+: Elektronické řízení teploty (maso / ryby / zelenina)
- Funkce Fresh Balancer: Regulace vlhkosti (ovoce / zelenina)
- Funkce DoorCooling+™: Rychlejší obnova teploty
- Funkce Wi-Fi / Smart diagnostika: LG ThinQ
- Alarm otevřených dveří: Ano
- Zero Clearance: Dveře při otevření 90° nepřesahují, zásuvky lze plně vysunout
Vnitřní uspořádání:
- Počet polic v chladničce: 3 (z toho sklopných: 1)
- Typ polic: Tvrzené sklo
- Zásuvky v chladničce: Horní + spodní
- Zásuvky v mrazničce: 2
- Příslušenství: Držák na vajíčka, držák na víno
Technické parametry:
- Rozměry (Š × V × H): 597 × 2030 × 675 mm
- Hmotnost (čistá / balení): 72 / 80 kg
- Art. číslo: GBBS322CSW
- EAN: 8806096626535
- Taric no: 8418.10.20.00
LG GBBS322CSW
Základní informace:
- Druh spotřebiče: Kombinovaná chladnička
- Typ konstrukce: Volně stojící
- Barva spotřebiče: Bílá
- Typ ovládání: Elektronické
- Displej: Vnitřní LED
- Počet dveří: 2
- Možnost reverzace dveří: Ano
- Vnitřní osvětlení: LED
- Madla: Kapsa
Výkon a provoz:
- Energetická třída: C
- Spotřeba energie: 175 kWh/rok (0,48 kWh/den)
- Klimatická třída: T
- Hlučnost: 34 dB
- Typ chladiva: R600a (62 g)
- Typ kompresoru: LG Smart invertorový kompresor (záruka 10 let)
- Chladicí systém: Total No Frost + Multi Air Flow
- Mrazicí výkon: 10 kg/den
- Akumulační doba: 9 h
Kapacita:
- Celkový objem: 375 l
- Objem chladicí části: 262 l
- Objem mrazicí části: 113 l
Funkce a režimy:
- Funkce No Frost: Ano
- Funkce rychlého chlazení / mrazení: Expresní chlazení, Expresní mrazení
- Funkce Eco / Holiday: Prázdninový režim
- Funkce Multi Air Flow: Ano
- Funkce Fresh Converter+: Elektronické řízení teploty (maso / ryby / zelenina)
- Funkce Fresh Balancer: Regulace vlhkosti (ovoce / zelenina)
- Funkce DoorCooling+™: Rychlejší obnova teploty
- Funkce Wi-Fi / Smart diagnostika: LG ThinQ
- Alarm otevřených dveří: Ano
- Zero Clearance: Dveře při otevření 90° nepřesahují, zásuvky lze plně vysunout
Vnitřní uspořádání:
- Počet polic v chladničce: 3 (z toho sklopných: 1)
- Typ polic: Tvrzené sklo
- Zásuvky v chladničce: Horní + spodní
- Zásuvky v mrazničce: 2
- Příslušenství: Držák na vajíčka, držák na víno
Technické parametry:
- Rozměry (Š × V × H): 597 × 2030 × 675 mm
- Hmotnost (čistá / balení): 72 / 80 kg
- Art. číslo: GBBS322CSW
- EAN: 8806096626535
- Taric no: 8418.10.20.00
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Chladničky |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 75.68 kg |
| EAN: | 8806096626535 |
| Energetická třída: | C |
| Možnost umístění: | VOLNĚ STOJÍCÍ |
| Umístění mrazící části: | MRAZÁK DOLE |
| Počet dveří: | 2 |
| Celkový objem: | 375 l |
| Emisní třída hluku: | B |
| Displej: | LED |
| Objem chladničky: | 262 l |
| Objem mrazáku: | 113 l |
| Speciální funkce: | DOORCOOLING+,FRESH CONVERTER+, |
| Prázdninový režim: | Ano |
| Roční spotřeba energie: | 175 kWh |
| Certifikační instituce: | EC |
| Název certifikace: | EPREL |
| Kód certifikace: | 2391593 |
| Počet polic lednice: | 3 |
| Materiál police: | SKLENĚNÉ |
| Počet přihrádek mrazničky: | 3 |
| No frost: | Ano |
| Mrazící výkon: | 10 kg/den |
| Akumulační doba: | 9 h |
| Ukazatel teploty: | LED DISPLEJ |
| Super chlazení: | Ano |
| Výška s obalem: | 2 104 mm |
| Šířka s obalem: | 645 mm |
| Hloubka s obalem: | 741 mm |
| Biofresh (Nulová) zóna: | Ano |
| Super mrazení: | Ano |
| Zaměnitelné otevírání: | ANO (SERVIS) |
| Hlučnost: | 34 dB |
| Klimatická třída: | T |
| Výška: | 203 cm |
| Šířka: | 59,7 cm |
| Hloubka: | 67,5 cm |
| Barva: | BÍLÁ |
| Hmotnost výrobku: | 72 kg |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
