RS57DG410EM9EO SBS CHLADNIČKA SAMSUNG
Informační list výrobku
Americká lednice,Samsung RS57DG410EM9EO,,Specifikace,Energetická třída: D,Objem celkový 578 l,Objem lednice/mrazák 370 / 208 l,Hlučnost: 35 dBA,Mrazící výkon 14kg/24h,Roční spotřeba: 330 kWh,,Funkce,True NoFrost,AI energy mode,Super chlazení,Super mrazení,Smartthings kompatibilita,Připojení na vodu,Výrobník ledu,Wi-Fi,,Konstrukce,Počet dveří 2,Počet přihrádek 5,Počet polic,Materiál police sklo,,Váha 91 kg,Rozměry (Š x V x H) 91,2 x 178 x 65,4 cm,Rozměry s obalem (Š x V x H) 97,4 x 190,1 x 71,6 cm
Americká lednice
Samsung RS57DG410EM9EO
Specifikace
Energetická třída: D
Objem celkový 578 l
Objem lednice/mrazák 370 / 208 l
Hlučnost: 35 dBA
Mrazící výkon 14kg/24h
Roční spotřeba: 330 kWh
Funkce
True NoFrost
AI energy mode
Super chlazení
Super mrazení
Smartthings kompatibilita
Připojení na vodu
Výrobník ledu
Wi-Fi
Konstrukce
Počet dveří 2
Počet přihrádek 5
Počet polic
Materiál police sklo
Váha 91 kg
Rozměry (Š x V x H) 91,2 x 178 x 65,4 cm
Rozměry s obalem (Š x V x H) 97,4 x 190,1 x 71,6 cm
Samsung RS57DG410EM9EO
Specifikace
Energetická třída: D
Objem celkový 578 l
Objem lednice/mrazák 370 / 208 l
Hlučnost: 35 dBA
Mrazící výkon 14kg/24h
Roční spotřeba: 330 kWh
Funkce
True NoFrost
AI energy mode
Super chlazení
Super mrazení
Smartthings kompatibilita
Připojení na vodu
Výrobník ledu
Wi-Fi
Konstrukce
Počet dveří 2
Počet přihrádek 5
Počet polic
Materiál police sklo
Váha 91 kg
Rozměry (Š x V x H) 91,2 x 178 x 65,4 cm
Rozměry s obalem (Š x V x H) 97,4 x 190,1 x 71,6 cm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Chladničky amerického typu |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 99.48 kg |
| EAN: | 8806097887768 |
| Energetická třída: | E |
| Možnost umístění: | VOLNĚ STOJÍCÍ |
| Umístění mrazící části: | SIDE BY SIDE |
| Počet dveří: | 2 |
| Celkový objem: | 578 l |
| Emisní třída hluku: | C |
| Displej: | ANO |
| Objem chladničky: | 370 l |
| Objem mrazáku: | 208 l |
| Speciální funkce: | TRUE NOFROST, AI ENERGY MODE |
| Roční spotřeba energie: | 330 kWh |
| Certifikační instituce: | EC |
| Název certifikace: | EPREL |
| Kód certifikace: | N/A |
| Počet polic lednice: | 5 |
| Materiál police: | SKLENĚNÉ |
| Počet přihrádek mrazničky: | 5 |
| No frost: | Ano |
| Napojení vody: | Ano |
| Mrazící výkon: | 14 kg/den |
| Zásobník na vodu: | Ano |
| Výrobník ledu: | Ano |
| Super chlazení: | Ano |
| Výška s obalem: | 1 909 mm |
| Šířka s obalem: | 974 mm |
| Hloubka s obalem: | 716 mm |
| Super mrazení: | Ano |
| Zaměnitelné otevírání: | NE |
| Hlučnost: | 37 dB |
| Klimatická třída: | SN,T |
| Výška: | 178 cm |
| Šířka: | 91,2 cm |
| Hloubka: | 65,4 cm |
| Barva: | STŘÍBRNÁ |
| Hmotnost výrobku: | 91 kg |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
