RQ5P470SAFE MULTI DOOR CHL. HISENSE
Informační list výrobku
Americké lednice,HISENSE RQ5P470SAFE,,Energetická třída E,Klimatická třída N, T, ST, SN,Mrazící výkon (v kg/24 h) 8,0 Kg/24h,Hladina hluku (dB(A) na 1 pW) 37 dB re 1 pW,Objem chladničky 304,0 l,Objem mrazničky 87,0 l,Mrazící výkon (v kg/24 h) 8,0Kg/24h,,Wi-Fi,Beznámrazová technologie NoFrost Plus,LED osvětlení,Funkce SuperCool pro rychlé chlazení,ConvertActive: možnost změnit mrazničku na chladničku,Multiflow 360°: Multi 3D cirkulace vzduchu,Invertorový kompresor,LED display,LED osvětlení ze stropu,Digitální ukazatel teploty pro chladničku a mrazničku,Zvukový alarm otevřených dveří,Zásuvka na
Americké lednice
HISENSE RQ5P470SAFE
Energetická třída E
Klimatická třída N, T, ST, SN
Mrazící výkon (v kg/24 h) 8,0 Kg/24h
Hladina hluku (dB(A) na 1 pW) 37 dB re 1 pW
Objem chladničky 304,0 l
Objem mrazničky 87,0 l
Mrazící výkon (v kg/24 h) 8,0Kg/24h
Wi-Fi
Beznámrazová technologie NoFrost Plus
LED osvětlení
Funkce SuperCool pro rychlé chlazení
ConvertActive: možnost změnit mrazničku na chladničku
Multiflow 360°: Multi 3D cirkulace vzduchu
Invertorový kompresor
LED display
LED osvětlení ze stropu
Digitální ukazatel teploty pro chladničku a mrazničku
Zvukový alarm otevřených dveří
Zásuvka na zeleninu 2 zeleninové zásuvky
Výška 1785 mm
Šířka 794 mm
Hloubka 698 mm
Váha 90,0 kg
HISENSE RQ5P470SAFE
Energetická třída E
Klimatická třída N, T, ST, SN
Mrazící výkon (v kg/24 h) 8,0 Kg/24h
Hladina hluku (dB(A) na 1 pW) 37 dB re 1 pW
Objem chladničky 304,0 l
Objem mrazničky 87,0 l
Mrazící výkon (v kg/24 h) 8,0Kg/24h
Wi-Fi
Beznámrazová technologie NoFrost Plus
LED osvětlení
Funkce SuperCool pro rychlé chlazení
ConvertActive: možnost změnit mrazničku na chladničku
Multiflow 360°: Multi 3D cirkulace vzduchu
Invertorový kompresor
LED display
LED osvětlení ze stropu
Digitální ukazatel teploty pro chladničku a mrazničku
Zvukový alarm otevřených dveří
Zásuvka na zeleninu 2 zeleninové zásuvky
Výška 1785 mm
Šířka 794 mm
Hloubka 698 mm
Váha 90,0 kg
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Chladničky amerického typu |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 97.9 kg |
| EAN: | 6921727078513 |
| Energetická třída: | E |
| Možnost umístění: | VOLNĚ STOJÍCÍ |
| Umístění mrazící části: | MRAZÁK DOLE |
| Počet dveří: | 4 |
| Celkový objem: | 485 l |
| Emisní třída hluku: | C |
| Displej: | ANO |
| Objem chladničky: | 304 l |
| Objem mrazáku: | 179 l |
| Smart: | Ano |
| Retro: | Ne |
| Prázdninový režim: | Ano |
| Roční spotřeba energie: | 293 kWh |
| Počet polic lednice: | 3 |
| Materiál police: | SKLENĚNÉ |
| Antibakteriální úprava: | Ne |
| Počet přihrádek mrazničky: | 2 |
| RETRO: | Ne |
| SMART: | Ano |
| No frost: | Ano |
| Napojení vody: | Ne |
| Mrazící výkon: | 8 kg/den |
| Akumulační doba: | 12 h |
| Ukazatel teploty: | Ano |
| Dveře ve dveřích: | Ne |
| Zásobník na vodu: | Ne |
| Výrobník ledu: | Ne |
| Super chlazení: | Ano |
| Výška s obalem: | 1 885 mm |
| Šířka s obalem: | 842 mm |
| Hloubka s obalem: | 744 mm |
| Hmotnost s obalem: | 97 900 g |
| Biofresh (Nulová) zóna: | Ano |
| Super mrazení: | Ne |
| Zaměnitelné otevírání: | NE |
| Hlučnost: | 37 dB |
| Klimatická třída: | SN_N_ST_T |
| Výška: | 178,5 cm |
| Šířka: | 79,4 cm |
| Hloubka: | 69,8 cm |
| Barva: | ČERNÁ |
| Hmotnost výrobku: | 90 kg |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
