RQ5N465NECE ČTYŘDVÉŘOVÁ SBS CH. HISENSE
Informační list výrobku
Americká lednice, čtyřdveřová, objem ledničky/mrazáku 286/149 l, energetická třída E, hlučnost 37 dB, funkce SuperCool, NoFrost Plus, LED display, Multiflow 360°, CrispZone, HumidityControl
Americká lednice, čtyřdveřová, objem ledničky/mrazáku 286/149 l, energetická třída E, hlučnost 37 dB, funkce SuperCool, NoFrost Plus, LED display, Multiflow 360°, CrispZone, HumidityControl
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Chladničky amerického typu |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 92.18 kg |
| EAN: | 6921727095428 |
| Energetická třída: | E |
| Možnost umístění: | VOLNĚ STOJÍCÍ |
| Umístění mrazící části: | MRAZÁK DOLE |
| Počet dveří: | 4 |
| Celkový objem: | 460 l |
| Emisní třída hluku: | C |
| Displej: | LED |
| Objem chladničky: | 311 l |
| Objem mrazáku: | 149 l |
| Roční spotřeba energie: | 300 kWh |
| Název certifikace: | EPREL |
| Kód certifikace: | 2364745 |
| Počet polic lednice: | 3 |
| Počet přihrádek mrazničky: | 6 |
| No frost: | Ano |
| Mrazící výkon: | 5,5 kg/den |
| Akumulační doba: | 10 h |
| Ukazatel teploty: | Ano |
| Super chlazení: | Ano |
| Výška s obalem: | 2 018 mm |
| Šířka s obalem: | 857 mm |
| Hloubka s obalem: | 710 mm |
| Super mrazení: | Ano |
| Zaměnitelné otevírání: | NE |
| Hlučnost: | 37 dB |
| Klimatická třída: | SN_N_ST_T |
| Výška: | 190 cm |
| Šířka: | 79,4 cm |
| Hloubka: | 65 cm |
| Barva: | NEREZ |
| Hmotnost výrobku: | 83 kg |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
