RF540N4WFE CHL. FRENCH DOOR HISENSE
Informační list výrobku
Americká lednice se šuplíkem,HISENSE RF540N4WFE,,Beznámrazová technologie NoFrost Plus,Zeleninová zásuvka CrispZone s regulací vlhkosti HumidityControl,Osvětlení v mrazničce,Funkce SuperCool pro rychlé chlazení,ConvertActive: možnost změnit mrazničku na chladničku,Multiflow 360°: Multi 3D cirkulace vzduchu,Dávkovač vody,Zásobník na vodu,Invertorový kompresor,LED display,LED osvětlení,Digitální ukazatel teploty pro chladničku a mrazničku,Program „dovolená“ Go«n«Save,Zvukový alarm otevřených dveří,Skrytý kondenzátor,,Napětí (V) 220-240 V,Kmitočet (Hz) 50 Hz,Chladící kapalina R600A,Celkový brutto
Americká lednice se šuplíkem
HISENSE RF540N4WFE
Beznámrazová technologie NoFrost Plus
Zeleninová zásuvka CrispZone s regulací vlhkosti HumidityControl
Osvětlení v mrazničce
Funkce SuperCool pro rychlé chlazení
ConvertActive: možnost změnit mrazničku na chladničku
Multiflow 360°: Multi 3D cirkulace vzduchu
Dávkovač vody
Zásobník na vodu
Invertorový kompresor
LED display
LED osvětlení
Digitální ukazatel teploty pro chladničku a mrazničku
Program „dovolená“ Go«n«Save
Zvukový alarm otevřených dveří
Skrytý kondenzátor
Napětí (V) 220-240 V
Kmitočet (Hz) 50 Hz
Chladící kapalina R600A
Celkový brutto objem spotřebiče (l) 480 l
Výška výrobku (mm) 1817 mm
Šířka výrobku (mm) 794 mm
Hloubka výrobku (mm) 706 mm
Výška zabaleného spotřebiče 1900 mm
Šířka zabaleného spotřebiče 854 mm
Hloubka zabaleného spotřebiče 763 mm
Netto váha (kg) 111,0 kg
HISENSE RF540N4WFE
Beznámrazová technologie NoFrost Plus
Zeleninová zásuvka CrispZone s regulací vlhkosti HumidityControl
Osvětlení v mrazničce
Funkce SuperCool pro rychlé chlazení
ConvertActive: možnost změnit mrazničku na chladničku
Multiflow 360°: Multi 3D cirkulace vzduchu
Dávkovač vody
Zásobník na vodu
Invertorový kompresor
LED display
LED osvětlení
Digitální ukazatel teploty pro chladničku a mrazničku
Program „dovolená“ Go«n«Save
Zvukový alarm otevřených dveří
Skrytý kondenzátor
Napětí (V) 220-240 V
Kmitočet (Hz) 50 Hz
Chladící kapalina R600A
Celkový brutto objem spotřebiče (l) 480 l
Výška výrobku (mm) 1817 mm
Šířka výrobku (mm) 794 mm
Hloubka výrobku (mm) 706 mm
Výška zabaleného spotřebiče 1900 mm
Šířka zabaleného spotřebiče 854 mm
Hloubka zabaleného spotřebiče 763 mm
Netto váha (kg) 111,0 kg
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Chladničky amerického typu |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 120 kg |
| EAN: | 6921727067074 |
| Energetická třída: | E |
| Možnost umístění: | VOLNĚ STOJÍCÍ |
| Umístění mrazící části: | MRAZÁK DOLE |
| Počet dveří: | 2 |
| Celkový objem: | 430 l |
| Emisní třída hluku: | C |
| Objem chladničky: | 302 l |
| Objem mrazáku: | 178 l |
| Roční spotřeba energie: | 310 kWh |
| Kompresory: | 1 |
| Počet polic lednice: | 3 |
| Materiál police: | SKLENĚNÉ |
| Počet přihrádek mrazničky: | 2 |
| No frost: | Ano |
| Mrazící výkon: | 7 kg/den |
| Akumulační doba: | 10 h |
| Zásobník na vodu: | Ano |
| Biofresh (Nulová) zóna: | Ano |
| Super mrazení: | Ano |
| Zaměnitelné otevírání: | NE |
| Hlučnost: | 40 dB |
| Klimatická třída: | SN,ST |
| Výška: | 181,7 cm |
| Šířka: | 79,4 cm |
| Hloubka: | 70,6 cm |
| Barva: | ČERNÁ |
| Hmotnost výrobku: | 111 kg |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
