BDIN4S560WP MYČKA 60CM VEST. BEKO
Informační list výrobku
Vestavná myčka,BEKO BDIN4S560WP,,Technologie PowerIntense - čtyři rotační ramena,Automatické otevření SelfDry,Quick & Shine program - umyto a usušeno za 58 minut,SlideFit+ panty - i pro nábytková dvířka délky až 80 cm,HomeWhiz - aplikace umožňuje nastavit a sledovat spotřebič na dálku,Odložení programu až na 24 hodin,Bezpečnostní přívod vody WaterSafe+,Držák na mytí plechů,,Výška 81.8 cm,Šířka 59.8 cm,Hloubka 55 cm,Čistá hmotnost 38.6 kg,Výška balení 85.9 cm,Šířka balení 64.4 cm,Hloubka balení 66.1 cm,Hmotnost zabaleného produktu 42.1 kg,,Spotřeba energie (kWh/cyklus) 0.551 kWh,Spotřeba vody z
Vestavná myčka
BEKO BDIN4S560WP
Technologie PowerIntense - čtyři rotační ramena
Automatické otevření SelfDry
Quick & Shine program - umyto a usušeno za 58 minut
SlideFit+ panty - i pro nábytková dvířka délky až 80 cm
HomeWhiz - aplikace umožňuje nastavit a sledovat spotřebič na dálku
Odložení programu až na 24 hodin
Bezpečnostní přívod vody WaterSafe+
Držák na mytí plechů
Výška 81.8 cm
Šířka 59.8 cm
Hloubka 55 cm
Čistá hmotnost 38.6 kg
Výška balení 85.9 cm
Šířka balení 64.4 cm
Hloubka balení 66.1 cm
Hmotnost zabaleného produktu 42.1 kg
Spotřeba energie (kWh/cyklus) 0.551 kWh
Spotřeba vody za cyklus 8.9 L
Hlučnost 41 dBA
Počet sprchovacích úrovní 3
Napájecí napětí 220 - 240 V
Frekvence 50 Hz
Typ displeje ICON
BEKO BDIN4S560WP
Technologie PowerIntense - čtyři rotační ramena
Automatické otevření SelfDry
Quick & Shine program - umyto a usušeno za 58 minut
SlideFit+ panty - i pro nábytková dvířka délky až 80 cm
HomeWhiz - aplikace umožňuje nastavit a sledovat spotřebič na dálku
Odložení programu až na 24 hodin
Bezpečnostní přívod vody WaterSafe+
Držák na mytí plechů
Výška 81.8 cm
Šířka 59.8 cm
Hloubka 55 cm
Čistá hmotnost 38.6 kg
Výška balení 85.9 cm
Šířka balení 64.4 cm
Hloubka balení 66.1 cm
Hmotnost zabaleného produktu 42.1 kg
Spotřeba energie (kWh/cyklus) 0.551 kWh
Spotřeba vody za cyklus 8.9 L
Hlučnost 41 dBA
Počet sprchovacích úrovní 3
Napájecí napětí 220 - 240 V
Frekvence 50 Hz
Typ displeje ICON
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vestavné myčky |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 42.1 kg |
| EAN: | 8690842784422 |
| Energetická třída: | A |
| Počet souprav: | 15 |
| Emisní třída hluku: | B |
| Příborová zásuvka: | Ano |
| Účinnost sušení: | C |
| Doba trvání programu ECO: | 4:35 |
| Spotřeba energie na 100 cyklů: | 55 kWh |
| Speciální funkce: | POWERINTENSE, SENSORADAPT, TAR |
| Automatické otevírání dveří: | Ano |
| Smart: | Ano |
| Certifikační instituce: | EC |
| Spotřeba vody: | 8,9 l |
| Název certifikace: | EPREL |
| Kód certifikace: | 2266852 |
| Počet programů: | 11 |
| Počet teplot: | 4 |
| Aquastop: | Ano |
| Signalizace průběhu mytí: | DISPLEJ |
| Odložený start: | Ano |
| Autoprogram: | Ano |
| Výška s obalem: | 859 mm |
| Šířka s obalem: | 644 mm |
| Hloubka s obalem: | 661 mm |
| Hlučnost: | 41 dB |
| Výška: | 81,8 cm |
| Šířka: | 59,8 cm |
| Hloubka: | 55 cm |
| Rozměry pro vestavbu (VxŠxH): | 820-920 x min 600 x min 560 mm |
| Hmotnost výrobku: | 38,6 kg |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
