E72LA100S MYČKA 60CM VEST. ELECTROLUX
Informační list výrobku
Vestavná myčka na 13 sad nádobí,Electrolux E72LA100S,,Koše lze nastavit do určité polohy,Zvukový signál ukončení mytí,Ochrana proti přetečení,Funkce sušení přirozeným prouděním vzduchu AirDry,Panel s textem a symboly,Mycí rameno sahající do rohů,Funkce QuickSelect Connect,Funkce dálkového ovládání díky mobilní aplikaci,Vodní senzor detekuje úroveň zašpinění vody a upravuje spotřebu vody,K dispozici program rychlého mytí,Skrytý ovládavcí panel,Funkce odloženého startu 1-24 hodin,,Rozměry V x Š x H (v cm): 82 x 60 x 55,Spotřeba energie na cysklus (v kWh) 0,534,Spotřeba vody v litrech na cyklus :
Vestavná myčka na 13 sad nádobí
Electrolux E72LA100S
Koše lze nastavit do určité polohy
Zvukový signál ukončení mytí
Ochrana proti přetečení
Funkce sušení přirozeným prouděním vzduchu AirDry
Panel s textem a symboly
Mycí rameno sahající do rohů
Funkce QuickSelect Connect
Funkce dálkového ovládání díky mobilní aplikaci
Vodní senzor detekuje úroveň zašpinění vody a upravuje spotřebu vody
K dispozici program rychlého mytí
Skrytý ovládavcí panel
Funkce odloženého startu 1-24 hodin
Rozměry V x Š x H (v cm): 82 x 60 x 55
Spotřeba energie na cysklus (v kWh) 0,534
Spotřeba vody v litrech na cyklus : 8,4
Délka přívodní hadice 1,5 m
Délka odpadní hadice 1,5 m
Electrolux E72LA100S
Koše lze nastavit do určité polohy
Zvukový signál ukončení mytí
Ochrana proti přetečení
Funkce sušení přirozeným prouděním vzduchu AirDry
Panel s textem a symboly
Mycí rameno sahající do rohů
Funkce QuickSelect Connect
Funkce dálkového ovládání díky mobilní aplikaci
Vodní senzor detekuje úroveň zašpinění vody a upravuje spotřebu vody
K dispozici program rychlého mytí
Skrytý ovládavcí panel
Funkce odloženého startu 1-24 hodin
Rozměry V x Š x H (v cm): 82 x 60 x 55
Spotřeba energie na cysklus (v kWh) 0,534
Spotřeba vody v litrech na cyklus : 8,4
Délka přívodní hadice 1,5 m
Délka odpadní hadice 1,5 m
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vestavné myčky |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 38 kg |
| EAN: | 7333394148991 |
| Energetická třída: | A |
| Počet souprav: | 13 |
| Emisní třída hluku: | B |
| Doba trvání programu ECO: | 4:30 |
| Spotřeba energie na 100 cyklů: | 53 kWh |
| Speciální funkce: | GLASSCARE, POWERBOOST |
| Automatické otevírání dveří: | Ano |
| Smart: | Ano |
| Certifikační instituce: | EC |
| Spotřeba vody: | 8,4 l |
| Název certifikace: | EPREL |
| Kód certifikace: | 2607191 |
| Počet programů: | 8 |
| Počet teplot: | 3 |
| Signalizace průběhu mytí: | LED DIODY |
| Odložený start: | Ano |
| Autoprogram: | Ano |
| Výška s obalem: | 865 mm |
| Šířka s obalem: | 635 mm |
| Hloubka s obalem: | 680 mm |
| Hlučnost: | 42 dB |
| Výška: | 81,5 cm |
| Šířka: | 59,6 cm |
| Hloubka: | 55 cm |
| Barva: | ČERNÁ |
| Rozměry pro vestavbu (VxŠxH): | 82-90x60x55 |
| Hmotnost výrobku: | 36 kg |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
