32PQS6901/12 Titan OS TV PHILIPS
LED SMART televize,Philips 32PQS6901/12,,Smart TV,Úhlopříčka v cm: 80 cm,Úhlopříčka v palcích: 32",Rozlišení: Full HD 1920 × 1080,Typ obrazovky: LCD,LED podsvícení: Direct LED,Operační systém: Titan OS,Modelový rok: 2026,Kvalita obrazu:,HDR10,HLG,Výkon reproduktorů: 12 W,Obnovovací frekvence: 50 Hz,Spotřeba energie/1000h HDR: 43 kWh,Spotřeba energie/1000h SDR: 26 kWh,Energetická třída: G,Energetická třída HDR: E,Frekvence: 50/60 Hz,Doba odezvy: 20,Pozorovací úhel: 178,Konektory: HDMI/USB,Počet HDMI: 3,Wi-Fi: Integrovaná,USB: 2×,Komunikace: Miracast, Bluetooth, Wi-Fi,,Přehrává z USB: Video/Foto
LED SMART televize
Philips 32PQS6901/12
Smart TV
Úhlopříčka v cm: 80 cm
Úhlopříčka v palcích: 32"
Rozlišení: Full HD 1920 × 1080
Typ obrazovky: LCD
LED podsvícení: Direct LED
Operační systém: Titan OS
Modelový rok: 2026
Kvalita obrazu:
HDR10
HLG
Výkon reproduktorů: 12 W
Obnovovací frekvence: 50 Hz
Spotřeba energie/1000h HDR: 43 kWh
Spotřeba energie/1000h SDR: 26 kWh
Energetická třída: G
Energetická třída HDR: E
Frekvence: 50/60 Hz
Doba odezvy: 20
Pozorovací úhel: 178
Konektory: HDMI/USB
Počet HDMI: 3
Wi-Fi: Integrovaná
USB: 2×
Komunikace: Miracast, Bluetooth, Wi-Fi
Přehrává z USB: Video/Foto/Hudba
Časovač vypnutí
Hbbtv (červené tlačítko)
SPDIF
CI slot
EKO senzor
DLNA
Speciální funkce: Dolby Audio , Ambilight, Skylink Fast Scan
Aplikace:
Canal +
Deezer
Disney Plus
HBO Max
iVysílání
Lepší.TV
Netflix
Oneplay
Prima +
Prime Video
Rakuten TV
Red Bull
Skylink Live TV
YouTube
VESA uchycení: 200 × 100
Stojan: Boční nohy
Výška: 41,9 cm
Šířka: 71,84 cm
Hloubka: 5,89 cm
Hmotnost: 3,37 kg
Rozměry bez podstavce: 41.9 X 71.84 x 6.11 cm
Rozměry: 44.65 x 71.84 x 19.7 cm
Barva: Černá
Philips 32PQS6901/12
Smart TV
Úhlopříčka v cm: 80 cm
Úhlopříčka v palcích: 32"
Rozlišení: Full HD 1920 × 1080
Typ obrazovky: LCD
LED podsvícení: Direct LED
Operační systém: Titan OS
Modelový rok: 2026
Kvalita obrazu:
HDR10
HLG
Výkon reproduktorů: 12 W
Obnovovací frekvence: 50 Hz
Spotřeba energie/1000h HDR: 43 kWh
Spotřeba energie/1000h SDR: 26 kWh
Energetická třída: G
Energetická třída HDR: E
Frekvence: 50/60 Hz
Doba odezvy: 20
Pozorovací úhel: 178
Konektory: HDMI/USB
Počet HDMI: 3
Wi-Fi: Integrovaná
USB: 2×
Komunikace: Miracast, Bluetooth, Wi-Fi
Přehrává z USB: Video/Foto/Hudba
Časovač vypnutí
Hbbtv (červené tlačítko)
SPDIF
CI slot
EKO senzor
DLNA
Speciální funkce: Dolby Audio , Ambilight, Skylink Fast Scan
Aplikace:
Canal +
Deezer
Disney Plus
HBO Max
iVysílání
Lepší.TV
Netflix
Oneplay
Prima +
Prime Video
Rakuten TV
Red Bull
Skylink Live TV
YouTube
VESA uchycení: 200 × 100
Stojan: Boční nohy
Výška: 41,9 cm
Šířka: 71,84 cm
Hloubka: 5,89 cm
Hmotnost: 3,37 kg
Rozměry bez podstavce: 41.9 X 71.84 x 6.11 cm
Rozměry: 44.65 x 71.84 x 19.7 cm
Barva: Černá
Doplňkové parametry
| Kategorie: | TV LED/OLED 32'' |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 4.5 kg |
| EAN: | 8718863051580 |
| Energetická třída: | G |
| Smart TV: | Ano |
| Typ obrazovky: | LED |
| Výkon reproduktorů: | 12 W |
| Kvalita obrazu: | HLG |
| Úhlopříčka v palcích: | 32 " |
| Úhlopříčka v cm: | 80 cm |
| Rozlišení: | FULL HD 1920x1080 |
| Spotřeba energie/1000h SDR: | 26 kWh |
| LED podsvícení: | Direct LED |
| Spotřeba energie/1000h HDR: | 43 kWh |
| Energetická třída HDR: | E |
| Obnovovací frekvence: | 50 Hz |
| Frekvence: | 50 Hz |
| Doba odezvy: | 20 ms |
| HBBTV (červené tlačítko): | Ano |
| Modelový rok: | 2026 |
| Tuner pozemní TV (DVB-T): | DVB-T/T2 HEVC |
| Stojan: | Boční nohy |
| Tuner kabelové TV (DVB-C): | DVB-C |
| Satelitní tuner (DVB-S): | DVB-S/S2 |
| SPDIF: | Ano |
| VESA uchycení: | 200 x 100 |
| Certifikační instituce: | EC |
| USB: | 2 x |
| Název certifikace: | EPREL |
| Kód certifikace: | 2582651 |
| Přehrává z USB: | Video/Foto/MP3 |
| Operační systém: | TITAN OS |
| Pozorovací úhel: | 178 |
| EKO senzor: | Ano |
| Časovač vypnutí: | Ano |
| DLNA: | Ano |
| WiFi: | INTEGROVANÁ |
| CI slot: | Ano |
| Výška s obalem: | 800 mm |
| Šířka s obalem: | 1 150 mm |
| Hloubka s obalem: | 120 mm |
| Počet HDMI: | 3 |
| Výška: | 41,9 cm |
| Šířka: | 71,84 cm |
| Hloubka: | 5,89 cm |
| Barva: | Černá |
| Rozměry bez podstavce (VxŠxH): | 41.9 X 71.84 x 6.11 cm |
| Hmotnost výrobku: | 3,4 kg |
| Part Number: | 32PQS6901/12 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
