UE32H5002F LED SMART HD TV SAMSUNG
Neohodnoceno Podrobnosti hodnocení
Značka: SAMSUNG
LED televize,Sumsung UE32H5002F,,Energetická třída F,Smart TV,Typ obrazovky LED,Systém repro 2.0,Výkon reproduktorů 10 W,Kvalita obrazu HDR, Lokální stmívání, HD Ready, HLG,Úhl. v palcích/cm 32"/80 cm,Rozlišení HD Ready 1366 × 768,Spotřeba energie/1000h SDR 27 kWh,LED podsvícení,Spotřeba energie/1000h HDR 60 kWh,Energetická třída F,TV tunery DVB-T2 HEVC / DVB-C,USB 1x,Přehrává z USB Foto, Hudba, Video,Operační systém Tizen,Časovač vypnutí,DLNA,Konektory HDMI, USB,Ethernet (LAN),WiFi Integrovaná,Počet HDMI 2,Rozměry (VxŠxH) 45,15 x 73,32 x 11,73 cm,Rozměry bez podstavce (VxŠxH) 43,89 x 73,32 x
Dostupnost Skladem
Kód: 35061725
Značka: SAMSUNG
LED televize
Sumsung UE32H5002F
Energetická třída F
Smart TV
Typ obrazovky LED
Systém repro 2.0
Výkon reproduktorů 10 W
Kvalita obrazu HDR, Lokální stmívání, HD Ready, HLG
Úhl. v palcích/cm 32"/80 cm
Rozlišení HD Ready 1366 × 768
Spotřeba energie/1000h SDR 27 kWh
LED podsvícení
Spotřeba energie/1000h HDR 60 kWh
Energetická třída F
TV tunery DVB-T2 HEVC / DVB-C
USB 1x
Přehrává z USB Foto, Hudba, Video
Operační systém Tizen
Časovač vypnutí
DLNA
Konektory HDMI, USB
Ethernet (LAN)
WiFi Integrovaná
Počet HDMI 2
Rozměry (VxŠxH) 45,15 x 73,32 x 11,73 cm
Rozměry bez podstavce (VxŠxH) 43,89 x 73,32 x 7,22cm
Hmotnost 3,8
Hloubka s obalem 114 mm
Hmotnost s obalem 5400 g
Výška s obalem 500 mm
HbbTV (červené tlačítko)
Modelový rok 2025
Stojan boční nohy
SPDIF
Rozměr pro uchycení (VESA) 200 × 200
Komunikace Wi-Fi, Bluetooth, DLNA, Miracast
Doplňkové parametry
Kategorie: TV LED/OLED 32''
Záruka: 24
Hmotnost: 5.5 kg
EAN: 8806095969893
Smart TV: Ano
Typ obrazovky: LED
Systém repro: 2.0
Výkon reproduktorů: 10 W
Kvalita obrazu: HDR
Úhlopříčka v palcích: 32 "