iPhone 17e 256GB White APPLE
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Smartphone |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.45 kg |
| EAN: | 195951030746 |
| Energetická třída: | A |
| Úhlopříčka displeje: | 6,1 " |
| Konstrukce: | Dotykový displej |
| Displej: | 2532X1170 |
| Modelová řada: | iPhone 17e |
| Operační paměť: | 8 GB |
| Interní paměť: | 256 GB |
| Senzory a hardware: | PROXIMITY |
| Obnovovací frekvence: | 60 Hz |
| Typ displeje: | OLED |
| Operační systém: | iOS 26 |
| Modelový rok: | 2025 |
| Hlavní SIM karta: | ESIM |
| Konfigurae SIM karet: | DUAL ESIM |
| Certifikační instituce: | EC |
| Název certifikace: | EPREL |
| Kód certifikace: | 2556297 |
| Počet jader procesoru: | 6 |
| Stabilizace obrazu: | OPTICKÁ |
| Foto zadní: | 48 MPx |
| Počet zadních fotoaparátů: | 1 |
| Foto přední: | 12 MPx |
| Počet předních fotoaparátů: | 1 |
| Optický zoom: | 2 × |
| Konektory: | USB-C |
| Max. výkon drátového nabíjení: | 20 W |
| Slot na kartu: | NE |
| Zvýšená odolnost: | VODĚODOLNÝ |
| Spec. vlastnosti: | FACE ID |
| Třída krytí: | IP68 |
| Výška: | 14,67 cm |
| Šířka: | 7,15 cm |
| Hloubka: | 0,78 cm |
| Barva: | BÍLÁ |
| Hmotnost výrobku: | 169 g |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

