HyperX SoloCast 2 Microphone Black HP
HP HyperX Solocast 2,,Frekvenční rozsah: 20-20000,Citlivost (DB): 7,8dB,Impedance: 32 Ohm,Směrová charakteristika: Směrové (kardioida),Způsob uchycení zařízení k držáku: Lepící,Délka kabelu: 2 m,Typ konektoru: USB-C,Opletení kabelu: PVC,Třída krytí: IP20,Druh kabelu: Kombinovaný,,Polohovatelný,,Materiál: USB-A,Obsah balení: USB,Barva: Plast,
HP HyperX Solocast 2
Frekvenční rozsah: 20-20000
Citlivost (DB): 7,8dB
Impedance: 32 Ohm
Směrová charakteristika: Směrové (kardioida)
Způsob uchycení zařízení k držáku: Lepící
Délka kabelu: 2 m
Typ konektoru: USB-C
Opletení kabelu: PVC
Třída krytí: IP20
Druh kabelu: Kombinovaný
Polohovatelný
Materiál: USB-A
Obsah balení: USB
Barva: Plast
Frekvenční rozsah: 20-20000
Citlivost (DB): 7,8dB
Impedance: 32 Ohm
Směrová charakteristika: Směrové (kardioida)
Způsob uchycení zařízení k držáku: Lepící
Délka kabelu: 2 m
Typ konektoru: USB-C
Opletení kabelu: PVC
Třída krytí: IP20
Druh kabelu: Kombinovaný
Polohovatelný
Materiál: USB-A
Obsah balení: USB
Barva: Plast
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sluchátka a mikrofony |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.5 kg |
| EAN: | 198701525790 |
| Typ konektoru: | USB |
| Citlivost: | 8 dB |
| Frekvenční rozsah: | 20-20000 |
| Impedance: | 32 Ohm |
| Materiál pouzdra: | Plast |
| Polohovatelný: | Ano |
| Délka kabelu: | 2 m |
| Použití: | Herní |
| Barva: | Černá |
| Hmotnost výrobku: | 368 g |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
