Solum Voice Microphone ENDORFY
Mikrofon,ENDORFY Solum Voice,,Frekvenční rozsah: 0,03 kHz - 18 kHz,Směrová charakteristika: Směrové (kardioida),Způsob uchycení zařízení k držáku: Bez fixace,Délka kabelu: 3 m,Typ konektoru: USB-C,Typ vstupního konektoru:,Jack 3,5 mm,USB-C,,Polohovatelný,Ovládání hlasitosti,Protivětrný kryt,Pop filter,Vypínač,,Obsah balení: USB-C na USB-A adaptér,Rozměry (VxŠxH): 13,4 x 7,8 x 4,1 cm,Hmotnost: 870 g,Barva: Černá,
Mikrofon
ENDORFY Solum Voice
Frekvenční rozsah: 0,03 kHz - 18 kHz
Směrová charakteristika: Směrové (kardioida)
Způsob uchycení zařízení k držáku: Bez fixace
Délka kabelu: 3 m
Typ konektoru: USB-C
Typ vstupního konektoru:
Jack 3,5 mm
USB-C
Polohovatelný
Ovládání hlasitosti
Protivětrný kryt
Pop filter
Vypínač
Obsah balení: USB-C na USB-A adaptér
Rozměry (VxŠxH): 13,4 x 7,8 x 4,1 cm
Hmotnost: 870 g
Barva: Černá
ENDORFY Solum Voice
Frekvenční rozsah: 0,03 kHz - 18 kHz
Směrová charakteristika: Směrové (kardioida)
Způsob uchycení zařízení k držáku: Bez fixace
Délka kabelu: 3 m
Typ konektoru: USB-C
Typ vstupního konektoru:
Jack 3,5 mm
USB-C
Polohovatelný
Ovládání hlasitosti
Protivětrný kryt
Pop filter
Vypínač
Obsah balení: USB-C na USB-A adaptér
Rozměry (VxŠxH): 13,4 x 7,8 x 4,1 cm
Hmotnost: 870 g
Barva: Černá
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sluchátka a mikrofony |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 1.4 kg |
| EAN: | 5903018667683 |
| Vypínač: | Ano |
| Typ konektoru: | USB C |
| Ovládání hlasitosti: | Ano |
| Frekvenční rozsah: | 0,03 KHZ - 18 KHZ |
| Pop filter: | Ano |
| Polohovatelný: | Ano |
| Protivětrný kryt: | Ano |
| Délka kabelu: | 3 m |
| Použití: | Notebook/PC |
| Výška: | 13,4 cm |
| Šířka: | 7,8 cm |
| Hloubka: | 4,1 cm |
| Barva: | Černá |
| Hmotnost výrobku: | 870 g |
| Part Number: | EY1B014 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
