Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Předem plněné pračky |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 67 kg |
| EAN: | 8806095210407 |
| Energetická třída: | A |
| Možnost umístění: | VOLNĚ STOJÍCÍ |
| Plnění: | PŘEDEM PLNĚNÁ |
| Otáčky: | 1 400 ot/min |
| Náplň praní: | 8 kg |
| Emisní třída hluku: | A |
| Displej: | LED |
| Parní program: | Ano |
| Doba trvání programu ECO: | 3:38 |
| Spotřeba energie na 100 cyklů: | 47 kWh |
| Třída účinosti odstřeďování: | B |
| Speciální funkce: | BUBBLE TECHNOLOGIE, BUBBLE SOA |
| Smart: | Ano |
| Certifikační instituce: | EC |
| Spotřeba vody za cyklus: | 48 l |
| Název certifikace: | EPREL |
| Kód certifikace: | 1632115 |
| Počet programů: | 14 |
| Signalizace průběhu praní: | LED DISPLEJ |
| SMART: | Ano |
| Program jemné prádlo: | Ano |
| Výška s obalem: | 890 mm |
| Šířka s obalem: | 670 mm |
| Hloubka s obalem: | 660 mm |
| Množstevní automatika: | Ano |
| Hlučnost: | 72 dB |
| Hlučnost odstřeďování: | 72 dB |
| Výška: | 85 cm |
| Šířka: | 60 cm |
| Hloubka: | 55 cm |
| Barva: | BÍLÁ |
| Hmotnost výrobku: | 65 kg |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

