W6 98 SILENCE EE PRAČKA WHIRLPOOL
Informační list výrobku
Pračka s předním plněním,Whirlpool W6 98 SILENCE EE,,Základní informace:,- Druh spotřebiče: Pračka,- Typ konstrukce: Volně stojící,- Energetická třída: A,- Barva spotřebiče: Bílá,- Materiál vany: Plastová,- Typ ovládání: Elektronické,- Displej: LCD,,Kapacita a účinnost:,- Kapacita praní: 9 kg,- Spotřeba energie (100 cyklů): 40 kWh,- Spotřeba vody (cyklus): 45 l,- Účinnost odstřeďování: B,- Otáčky odstřeďování: 1351 ot/min,- Hlučnost při odstřeďování: 72 dB(A),- Třída hlučnosti: A,- Zbytková vlhkost: 53 %,- Doba trvání programu Eco 40–60: 3:45 h,,Ovládání:,- Ukazatel konce cyklu / provozu: Ano,
Pračka s předním plněním
Whirlpool W6 98 SILENCE EE
Základní informace:
- Druh spotřebiče: Pračka
- Typ konstrukce: Volně stojící
- Energetická třída: A
- Barva spotřebiče: Bílá
- Materiál vany: Plastová
- Typ ovládání: Elektronické
- Displej: LCD
Kapacita a účinnost:
- Kapacita praní: 9 kg
- Spotřeba energie (100 cyklů): 40 kWh
- Spotřeba vody (cyklus): 45 l
- Účinnost odstřeďování: B
- Otáčky odstřeďování: 1351 ot/min
- Hlučnost při odstřeďování: 72 dB(A)
- Třída hlučnosti: A
- Zbytková vlhkost: 53 %
- Doba trvání programu Eco 40–60: 3:45 h
Ovládání:
- Ukazatel konce cyklu / provozu: Ano
- Digitální ukazatel odpočtu: Ano
- Odložený start / časovač: Průběžný
Programy:
- Automatické programy: Ano
- Možnost mytí za studena: Ano
- Variabilní rychlost odstřeďování: Ano
- Přeskočení odstřeďování: Ne
Vlastnosti:
- Pěnové ovládání: Ano
- Kontrola vyvážení: Ano
- Ukazatel pokroku: LCD displej
Technické parametry:
- Rozměry (Š × V × H): 599 × 845 × 643 mm
- Netto hmotnost: 80 kg
- Příkon: 1700 W
- Napětí / frekvence: 220–240 V / 50 Hz
- Proud: 10 A
- Délka přívodního kabelu: 120 cm
- Typ zástrčky: Schuko
- Art. číslo: 859991684680
- EAN kód: 8003437058134
Whirlpool W6 98 SILENCE EE
Základní informace:
- Druh spotřebiče: Pračka
- Typ konstrukce: Volně stojící
- Energetická třída: A
- Barva spotřebiče: Bílá
- Materiál vany: Plastová
- Typ ovládání: Elektronické
- Displej: LCD
Kapacita a účinnost:
- Kapacita praní: 9 kg
- Spotřeba energie (100 cyklů): 40 kWh
- Spotřeba vody (cyklus): 45 l
- Účinnost odstřeďování: B
- Otáčky odstřeďování: 1351 ot/min
- Hlučnost při odstřeďování: 72 dB(A)
- Třída hlučnosti: A
- Zbytková vlhkost: 53 %
- Doba trvání programu Eco 40–60: 3:45 h
Ovládání:
- Ukazatel konce cyklu / provozu: Ano
- Digitální ukazatel odpočtu: Ano
- Odložený start / časovač: Průběžný
Programy:
- Automatické programy: Ano
- Možnost mytí za studena: Ano
- Variabilní rychlost odstřeďování: Ano
- Přeskočení odstřeďování: Ne
Vlastnosti:
- Pěnové ovládání: Ano
- Kontrola vyvážení: Ano
- Ukazatel pokroku: LCD displej
Technické parametry:
- Rozměry (Š × V × H): 599 × 845 × 643 mm
- Netto hmotnost: 80 kg
- Příkon: 1700 W
- Napětí / frekvence: 220–240 V / 50 Hz
- Proud: 10 A
- Délka přívodního kabelu: 120 cm
- Typ zástrčky: Schuko
- Art. číslo: 859991684680
- EAN kód: 8003437058134
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Předem plněné pračky |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 88.04 kg |
| EAN: | 8003437058134 |
| Energetická třída: | A |
| Možnost umístění: | VOLNĚ STOJÍCÍ |
| Plnění: | PŘEDEM PLNĚNÁ |
| Náplň praní: | 9 kg |
| Emisní třída hluku: | A |
| Displej: | LCD |
| Parní program: | Ano |
| Doba trvání programu ECO: | 3:45 |
| Spotřeba energie na 100 cyklů: | 40 kWh |
| Třída účinosti odstřeďování: | B |
| Speciální funkce: | 6. SMYSL, STEAM REFRESH, FRESH |
| Certifikační instituce: | EC |
| Spotřeba vody za cyklus: | 45 l |
| Název certifikace: | EPREL |
| Kód certifikace: | 1964389 |
| Počet programů: | 15 |
| Signalizace průběhu praní: | LCD DISPLEJ |
| Odložený start: | Ano |
| Program jemné prádlo: | Ano |
| Výška s obalem: | 878 mm |
| Šířka s obalem: | 677 mm |
| Hloubka s obalem: | 699 mm |
| Hlučnost odstřeďování: | 72 dB |
| Výška: | 84,5 cm |
| Šířka: | 59,9 cm |
| Hloubka: | 64,3 cm |
| Barva: | BÍLÁ |
| Hmotnost výrobku: | 80 kg |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
