EW8F3494SQC PRAČKA ELECTROLUX
Informační list výrobku
Pračka s předním plněním,ELECTROLUX EW8F3494SQC,,Kapacita prádla 9kg,Technologie UltraCare,Technologie Steamcare - osvěžení prádla párou,Přízpůsobení délky programu velikosti náplně - šetří vodu a energii,UniversalDose - zásuvka vhodná pro použití všech typů pracích prostředků včetně kapslí,Konektivita - možnost ovládání pračky mobilním telefonem,,Třída energetické účinnosti: A,Třída účinnosti odstředění: B,Max. rychlost odstřeďování (ot./min.): 1400,Třída emisí hluku šířeného vzduchem: A,Úroveň emisí hluku šířeného vzduchem (dB(A) re 1pW): 72,,Rozměry (mm): 847x597x576,Barva: Bílá,Instalace:
Pračka s předním plněním
ELECTROLUX EW8F3494SQC
Kapacita prádla 9kg
Technologie UltraCare
Technologie Steamcare - osvěžení prádla párou
Přízpůsobení délky programu velikosti náplně - šetří vodu a energii
UniversalDose - zásuvka vhodná pro použití všech typů pracích prostředků včetně kapslí
Konektivita - možnost ovládání pračky mobilním telefonem
Třída energetické účinnosti: A
Třída účinnosti odstředění: B
Max. rychlost odstřeďování (ot./min.): 1400
Třída emisí hluku šířeného vzduchem: A
Úroveň emisí hluku šířeného vzduchem (dB(A) re 1pW): 72
Rozměry (mm): 847x597x576
Barva: Bílá
Instalace: Volně stojící spotřebič
Kolečka a nožičky: 4 nastavitelné nožky
Délka přívodního kabelu (m): 1.62
Délka napouštěcí hadice (cm): 130
Délka vypouštěcí hadice (cm): 145
Příkon (W): 2100
Napájecí napětí (V): 230
Požad. jištění (A): 10
ELECTROLUX EW8F3494SQC
Kapacita prádla 9kg
Technologie UltraCare
Technologie Steamcare - osvěžení prádla párou
Přízpůsobení délky programu velikosti náplně - šetří vodu a energii
UniversalDose - zásuvka vhodná pro použití všech typů pracích prostředků včetně kapslí
Konektivita - možnost ovládání pračky mobilním telefonem
Třída energetické účinnosti: A
Třída účinnosti odstředění: B
Max. rychlost odstřeďování (ot./min.): 1400
Třída emisí hluku šířeného vzduchem: A
Úroveň emisí hluku šířeného vzduchem (dB(A) re 1pW): 72
Rozměry (mm): 847x597x576
Barva: Bílá
Instalace: Volně stojící spotřebič
Kolečka a nožičky: 4 nastavitelné nožky
Délka přívodního kabelu (m): 1.62
Délka napouštěcí hadice (cm): 130
Délka vypouštěcí hadice (cm): 145
Příkon (W): 2100
Napájecí napětí (V): 230
Požad. jištění (A): 10
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Předem plněné pračky |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 72 kg |
| EAN: | 7333394144351 |
| Energetická třída: | A |
| Možnost umístění: | VOLNĚ STOJÍCÍ |
| Plnění: | PŘEDEM PLNĚNÁ |
| Otáčky: | 1 400 ot/min |
| Náplň praní: | 9 kg |
| Emisní třída hluku: | A |
| Displej: | LED |
| Parní program: | Ano |
| Doba trvání programu ECO: | 3:48 |
| Spotřeba energie na 100 cyklů: | 34 kWh |
| Třída účinosti odstřeďování: | B |
| Speciální funkce: | ULTRACARE, TIMEMANAGER |
| Smart: | Ano |
| Certifikační instituce: | EC |
| Spotřeba vody za cyklus: | 46 l |
| Název certifikace: | EPREL |
| Kód certifikace: | 2447210 |
| Počet programů: | 14 |
| Český ovládací panel: | Ano |
| Signalizace průběhu praní: | LED DISPLEJ |
| SMART: | Ano |
| Odložený start: | Ano |
| Program snadné žehlení: | Ano |
| Program jemné prádlo: | Ano |
| Výška s obalem: | 886 mm |
| Šířka s obalem: | 640 mm |
| Hloubka s obalem: | 649 mm |
| Množstevní automatika: | Ano |
| Hlučnost: | 72 dB |
| Hlučnost odstřeďování: | 72 dB |
| Výška: | 84,7 cm |
| Šířka: | 59,7 cm |
| Hloubka: | 57,6 cm |
| Barva: | BÍLÁ |
| Hmotnost výrobku: | 70,5 kg |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
