Santa Cruz Snap iP16e/15/14/13 Blue ZAGG
Zadní kryt,ZAGG Santa Cruz Snap case iPhone 16e/15/14/13 Blue,,Vlastnosti a funkce: Odolné,Typ: Zadní kryt,Pro značku: Apple,Modelová řada: iPhone 16e/15/14/13,Materiál: TPU,,Barva: Modrá,Hmotnost: 48 g,Výška: 20 cm,Šířka: 10,8 cm,Hloubka: 2,1 cm
Zadní kryt
ZAGG Santa Cruz Snap case iPhone 16e/15/14/13 Blue
Vlastnosti a funkce: Odolné
Typ: Zadní kryt
Pro značku: Apple
Modelová řada: iPhone 16e/15/14/13
Materiál: TPU
Barva: Modrá
Hmotnost: 48 g
Výška: 20 cm
Šířka: 10,8 cm
Hloubka: 2,1 cm
ZAGG Santa Cruz Snap case iPhone 16e/15/14/13 Blue
Vlastnosti a funkce: Odolné
Typ: Zadní kryt
Pro značku: Apple
Modelová řada: iPhone 16e/15/14/13
Materiál: TPU
Barva: Modrá
Hmotnost: 48 g
Výška: 20 cm
Šířka: 10,8 cm
Hloubka: 2,1 cm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pouzdra a kryty |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.1 kg |
| EAN: | 840390351616 |
| Modelová řada: | iPhone 16e |
| Materiál: | Plast |
| Typ pouzdra: | Zadní kryt |
| Pro značku: | APPLE |
| Výška: | 20 cm |
| Šířka: | 10,8 cm |
| Hloubka: | 2,1 cm |
| Barva: | MODRÁ |
| Hmotnost výrobku: | 48 g |
| Part Number: | 702318195 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
