AirSuit MagClick iP17 Pro Smoke UNIQ
Kryt na mobil,UNIQ AirSuit MagClick iPhone 17 Pro Smoke,,Typ: Zadní kryt,Modelová řada: iPhone 17 Pro,Určení: Mobilní telefony,Part Number: 8886463693858,Pro značku: Apple,Materiál: TPU,,Barva: Tmavě šedá,Hmotnost: 24,5 g,
Kryt na mobil
UNIQ AirSuit MagClick iPhone 17 Pro Smoke
Typ: Zadní kryt
Modelová řada: iPhone 17 Pro
Určení: Mobilní telefony
Part Number: 8886463693858
Pro značku: Apple
Materiál: TPU
Barva: Tmavě šedá
Hmotnost: 24,5 g
UNIQ AirSuit MagClick iPhone 17 Pro Smoke
Typ: Zadní kryt
Modelová řada: iPhone 17 Pro
Určení: Mobilní telefony
Part Number: 8886463693858
Pro značku: Apple
Materiál: TPU
Barva: Tmavě šedá
Hmotnost: 24,5 g
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pouzdra a kryty |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.07 kg |
| EAN: | 8886463693858 |
| Pro značku: | APPLE |
| Výška: | 15,4 cm |
| Šířka: | 7,3 cm |
| Hloubka: | 1 cm |
| Barva: | TMAVĚ ŠEDÁ |
| Hmotnost výrobku: | 25 g |
| Part Number: | 8886463693858 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
