GEM Plus Mouse Wireless White ENDORFY
Herní myš,ENDORFY GEM Plus Wireless White,,Kompatibilita myši: Linux, MacOS, Windows 10,Provedení: Bezdrátová, Herní,Ergonomie: Pro praváky,Připojení: 2,4 GHz,Typ senzoru: Optický,Maximální rozlišení: 26000 DPI,Model spínače myši: Kailh GM 8.0,Životnost spínače myši: 80 milionů stisknutí,,Počet tlačítek: 6,Délka kabelu: 1,6 m,Typ baterií: Interní baterie,,Výbava myši: Programovatelná tlačítka, PTFE slidery,Podsvícení RGB,Vlastní software,,Part Number: EY6A015,Rozměry (V x Š x H): 3,85 x 6,57 x 12,6 cm,Hmotnost: 74 g,Barva: Bílá,
Herní myš
ENDORFY GEM Plus Wireless White
Kompatibilita myši: Linux, MacOS, Windows 10
Provedení: Bezdrátová, Herní
Ergonomie: Pro praváky
Připojení: 2,4 GHz
Typ senzoru: Optický
Maximální rozlišení: 26000 DPI
Model spínače myši: Kailh GM 8.0
Životnost spínače myši: 80 milionů stisknutí
Počet tlačítek: 6
Délka kabelu: 1,6 m
Typ baterií: Interní baterie
Výbava myši: Programovatelná tlačítka, PTFE slidery
Podsvícení RGB
Vlastní software
Part Number: EY6A015
Rozměry (V x Š x H): 3,85 x 6,57 x 12,6 cm
Hmotnost: 74 g
Barva: Bílá
ENDORFY GEM Plus Wireless White
Kompatibilita myši: Linux, MacOS, Windows 10
Provedení: Bezdrátová, Herní
Ergonomie: Pro praváky
Připojení: 2,4 GHz
Typ senzoru: Optický
Maximální rozlišení: 26000 DPI
Model spínače myši: Kailh GM 8.0
Životnost spínače myši: 80 milionů stisknutí
Počet tlačítek: 6
Délka kabelu: 1,6 m
Typ baterií: Interní baterie
Výbava myši: Programovatelná tlačítka, PTFE slidery
Podsvícení RGB
Vlastní software
Part Number: EY6A015
Rozměry (V x Š x H): 3,85 x 6,57 x 12,6 cm
Hmotnost: 74 g
Barva: Bílá
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Myši |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.29 kg |
| EAN: | 5903018666655 |
| Podsvícení myši: | RGB |
| Ergonomie: | Pro praváky |
| Nabíječka v balení: | Ano |
| Maximální rozlišení: | 26 000 DPI |
| Typ snímače: | Optický |
| Počet tlačítek myši: | 6 |
| Provedení myši: | Herní |
| Typ baterií myši: | INTERNÍ BATERIE |
| Výška: | 3,85 cm |
| Šířka: | 6,57 cm |
| Hloubka: | 12,6 cm |
| Barva: | BÍLÁ |
| Hmotnost výrobku: | 74 g |
| Part Number: | EY6A015 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
