RS818N4TIE CHLADNIČKA SBS HISENSE
Informační list výrobku
Americká lednice, dvoudveřová,Hisense RS818N4TIE,,Beznámrazová technologie NoFrost Plus,LED osvětlení ze stropu,LED pás na boku,Digitální ukazatel teploty pro chladničku a mrazničku,Zvukový alarm otevřených dveří,2 zeleninové zásuvky,SpaceBox – velká mrazící zásuvka (38 l),Zásobník na vodu,Dávkovač ledu i vody,Automatický ice-maker,Držák na láhve,Mraznička se systémem pro odtok vody,která vzniká odmrazováním,Spínač pro rychlé zmrazení,Spínač pro intenzivní ochlazování,Automatické odmrazování chladničky i mrazničky,,Napětí (V) 220-240 V,Kmitočet (Hz) 50 Hz,Délka přívodního kabelu 200 cm,Výška v
Americká lednice, dvoudveřová
Hisense RS818N4TIE
Beznámrazová technologie NoFrost Plus
LED osvětlení ze stropu
LED pás na boku
Digitální ukazatel teploty pro chladničku a mrazničku
Zvukový alarm otevřených dveří
2 zeleninové zásuvky
SpaceBox – velká mrazící zásuvka (38 l)
Zásobník na vodu
Dávkovač ledu i vody
Automatický ice-maker
Držák na láhve
Mraznička se systémem pro odtok vody,která vzniká odmrazováním
Spínač pro rychlé zmrazení
Spínač pro intenzivní ochlazování
Automatické odmrazování chladničky i mrazničky
Napětí (V) 220-240 V
Kmitočet (Hz) 50 Hz
Délka přívodního kabelu 200 cm
Výška výrobku 1790 mm
Šířka výrobku 910 mm
Hloubka výrobku 730 mm
Netto váha (kg) 118,0 kg
Brutto váha (kg) 128,0 kg
Barva / materiál pláště: Šedá - Ocel
Barva / materiál dveří: Inoxlook - Předlakovaný plech
Hisense RS818N4TIE
Beznámrazová technologie NoFrost Plus
LED osvětlení ze stropu
LED pás na boku
Digitální ukazatel teploty pro chladničku a mrazničku
Zvukový alarm otevřených dveří
2 zeleninové zásuvky
SpaceBox – velká mrazící zásuvka (38 l)
Zásobník na vodu
Dávkovač ledu i vody
Automatický ice-maker
Držák na láhve
Mraznička se systémem pro odtok vody,která vzniká odmrazováním
Spínač pro rychlé zmrazení
Spínač pro intenzivní ochlazování
Automatické odmrazování chladničky i mrazničky
Napětí (V) 220-240 V
Kmitočet (Hz) 50 Hz
Délka přívodního kabelu 200 cm
Výška výrobku 1790 mm
Šířka výrobku 910 mm
Hloubka výrobku 730 mm
Netto váha (kg) 118,0 kg
Brutto váha (kg) 128,0 kg
Barva / materiál pláště: Šedá - Ocel
Barva / materiál dveří: Inoxlook - Předlakovaný plech
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Chladničky amerického typu |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 128 kg |
| EAN: | 6921727067609 |
| Energetická třída: | E |
| Možnost umístění: | VOLNĚ STOJÍCÍ |
| Umístění mrazící části: | SIDE BY SIDE |
| Počet dveří: | 2 |
| Celkový objem: | 632 l |
| Emisní třída hluku: | C |
| Displej: | LED |
| Objem chladničky: | 417 l |
| Objem mrazáku: | 215 l |
| Speciální funkce: | METAL-TECH,INVERT.KOMPRESOR, E |
| Roční spotřeba energie: | 346 kWh |
| Certifikační instituce: | EC |
| Název certifikace: | EPREL |
| Kód certifikace: | 1229356 |
| Počet polic lednice: | 3 |
| Počet přihrádek mrazničky: | 5 |
| No frost: | Ano |
| Mrazící výkon: | 11 kg/den |
| Akumulační doba: | 6 h |
| Ukazatel teploty: | LED DISPLEJ |
| Zásobník na vodu: | Ano |
| Výrobník ledu: | Ano |
| Super chlazení: | Ano |
| Výška s obalem: | 1 860 mm |
| Šířka s obalem: | 980 mm |
| Hloubka s obalem: | 787 mm |
| Zaměnitelné otevírání: | NE |
| Hlučnost: | 38 dB |
| Klimatická třída: | SN_N_ST_T |
| Výška: | 179 cm |
| Šířka: | 91 cm |
| Hloubka: | 73 cm |
| Barva: | STŘÍBRNÁ |
| Hmotnost výrobku: | 118 kg |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
