RS5P528STFC CHLADNIČKA SBS HISENSE
Informační list výrobku
Americká lednice,Hisence RS5P528STFC,,NoFrost Plus Beznámrazová technologie,LED osvětlení v mrazničce,Funkce SuperCool pro rychlé chlazení,Typ cirkulace vzduchu Multiflow 360°: Multi 3D,Dávkovač vody i ledu,Zásobník na vodu,Invertorový kompresor,Display LED,Police na láhve ve dveřích chladničky,Vnitřní osvětlení LED ze stropu,Digitální ukazatel teploty pro chladničku a mrazničku,Indikátor otevřených dveří: Zvukový alarm otevřených dveří,Chladící kapalina R600A,Zásuvka na zeleninu,SpaceBox velká mrazící zásuvka (38 l),Automatické odmrazovaní chladničky i mrazničky,,Typ ovládání Elektronický,Bar
Americká lednice
Hisence RS5P528STFC
NoFrost Plus Beznámrazová technologie
LED osvětlení v mrazničce
Funkce SuperCool pro rychlé chlazení
Typ cirkulace vzduchu Multiflow 360°: Multi 3D
Dávkovač vody i ledu
Zásobník na vodu
Invertorový kompresor
Display LED
Police na láhve ve dveřích chladničky
Vnitřní osvětlení LED ze stropu
Digitální ukazatel teploty pro chladničku a mrazničku
Indikátor otevřených dveří: Zvukový alarm otevřených dveří
Chladící kapalina R600A
Zásuvka na zeleninu
SpaceBox velká mrazící zásuvka (38 l)
Automatické odmrazovaní chladničky i mrazničky
Typ ovládání Elektronický
Barva černá
Materiál pláště ocel
Příkon (W) 300 W
Napětí (V) 220-240 V
Kmitočet (Hz) 50 Hz
Počet kompresorů 1
Délka přívodního kabelu (cm) 200 cm
Celkový brutto objem spotřebiče (l) 528 l
Počet nezávislých chladících systémů 1
Výška výrobku (mm) 1786
Šířka výrobku (mm) 911
Hloubka výrobku (mm) 615
Výška zabaleného spotřebiče 1910 mm
Šířka zabaleného spotřebiče 975 mm
Hloubka zabaleného spotřebiče 679 mm
Netto váha (kg) 93,0 kg
Brutto váha (kg) 103,0 kg
Netto objem chladničky (l) 347,0 l
Netto objem mrazničky (l) 181,0 l
Skleněné police
Hisence RS5P528STFC
NoFrost Plus Beznámrazová technologie
LED osvětlení v mrazničce
Funkce SuperCool pro rychlé chlazení
Typ cirkulace vzduchu Multiflow 360°: Multi 3D
Dávkovač vody i ledu
Zásobník na vodu
Invertorový kompresor
Display LED
Police na láhve ve dveřích chladničky
Vnitřní osvětlení LED ze stropu
Digitální ukazatel teploty pro chladničku a mrazničku
Indikátor otevřených dveří: Zvukový alarm otevřených dveří
Chladící kapalina R600A
Zásuvka na zeleninu
SpaceBox velká mrazící zásuvka (38 l)
Automatické odmrazovaní chladničky i mrazničky
Typ ovládání Elektronický
Barva černá
Materiál pláště ocel
Příkon (W) 300 W
Napětí (V) 220-240 V
Kmitočet (Hz) 50 Hz
Počet kompresorů 1
Délka přívodního kabelu (cm) 200 cm
Celkový brutto objem spotřebiče (l) 528 l
Počet nezávislých chladících systémů 1
Výška výrobku (mm) 1786
Šířka výrobku (mm) 911
Hloubka výrobku (mm) 615
Výška zabaleného spotřebiče 1910 mm
Šířka zabaleného spotřebiče 975 mm
Hloubka zabaleného spotřebiče 679 mm
Netto váha (kg) 93,0 kg
Brutto váha (kg) 103,0 kg
Netto objem chladničky (l) 347,0 l
Netto objem mrazničky (l) 181,0 l
Skleněné police
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Chladničky amerického typu |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 103 kg |
| EAN: | 6921727090126 |
| Energetická třída: | C |
| Možnost umístění: | VOLNĚ STOJÍCÍ |
| Umístění mrazící části: | SIDE BY SIDE |
| Počet dveří: | 2 |
| Celkový objem: | 528 l |
| Emisní třída hluku: | C |
| Displej: | LED |
| Objem chladničky: | 347 l |
| Objem mrazáku: | 181 l |
| Speciální funkce: | DÁVKOVAČ LEDU A VODY |
| Roční spotřeba energie: | 199 kWh |
| Certifikační instituce: | EC |
| Název certifikace: | EPREL |
| Kód certifikace: | 2520634 |
| Počet polic lednice: | 4 |
| Počet přihrádek mrazničky: | 4 |
| No frost: | Ano |
| Mrazící výkon: | 10 kg/den |
| Akumulační doba: | 5 h |
| Ukazatel teploty: | LED DISPLEJ |
| Zásobník na vodu: | Ano |
| Výrobník ledu: | Ano |
| Super chlazení: | Ano |
| Výška s obalem: | 1 910 mm |
| Šířka s obalem: | 975 mm |
| Hloubka s obalem: | 679 mm |
| Super mrazení: | Ano |
| Zaměnitelné otevírání: | NE |
| Hlučnost: | 37 dB |
| Klimatická třída: | SN_N_ST_T |
| Výška: | 178,6 cm |
| Šířka: | 91,1 cm |
| Hloubka: | 61,5 cm |
| Barva: | ČERNÁ |
| Hmotnost výrobku: | 93 kg |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
