RS3P558NEIC CHLADNIČKA SBS HISENSE
Informační list výrobku
Chladnička Side by Side,HISENSE RS3P558NEIC,,Třída energetické účinnosti C,Netto objem chladničky (l) 347 l,Netto objem mrazničky (l) 197 l,Mrazící výkon (v kg/24 h) 12 Kg/24h,Klimatická třída N, T, ST, SN,Emise hluku šířeného vzduchem vyjádřené v dB(A) re 1 pW, zaokrouhlené na nejbližší celé číslo 37 dB re 1 pW,,LED display,LED osvětlení,Funkce SuperCool pro rychlé chlazení,cirkulace vzduchu Multiflow 360°,Invertorový kompresor,Police na láhve,Digitální ukazatel teploty,Zvukový alarm otevřených dveří,1 zásuvka na zeleninu,SpaceBox – velká mrazící zásuvka (38 l),,Způsob odmrazování chladničky
Chladnička Side by Side
HISENSE RS3P558NEIC
Třída energetické účinnosti C
Netto objem chladničky (l) 347 l
Netto objem mrazničky (l) 197 l
Mrazící výkon (v kg/24 h) 12 Kg/24h
Klimatická třída N, T, ST, SN
Emise hluku šířeného vzduchem vyjádřené v dB(A) re 1 pW, zaokrouhlené na nejbližší celé číslo 37 dB re 1 pW
LED display
LED osvětlení
Funkce SuperCool pro rychlé chlazení
cirkulace vzduchu Multiflow 360°
Invertorový kompresor
Police na láhve
Digitální ukazatel teploty
Zvukový alarm otevřených dveří
1 zásuvka na zeleninu
SpaceBox – velká mrazící zásuvka (38 l)
Způsob odmrazování chladničky Automatické
Způsob odmrazování mrazničky Automatické
Spínač pro intenzivní ochlazování
Spínač pro rychlé zmrazení
Upozornění na otevřené dveře
Nastavení teploty
Výška výrobku 1786 mm
Šířka výrobku 911 mm
Hloubka výrobku 615 mm
Výška zabaleného spotřebiče 1910 mm
Šířka zabaleného spotřebiče 975 mm
Hloubka zabaleného spotřebiče 679 mm
HISENSE RS3P558NEIC
Třída energetické účinnosti C
Netto objem chladničky (l) 347 l
Netto objem mrazničky (l) 197 l
Mrazící výkon (v kg/24 h) 12 Kg/24h
Klimatická třída N, T, ST, SN
Emise hluku šířeného vzduchem vyjádřené v dB(A) re 1 pW, zaokrouhlené na nejbližší celé číslo 37 dB re 1 pW
LED display
LED osvětlení
Funkce SuperCool pro rychlé chlazení
cirkulace vzduchu Multiflow 360°
Invertorový kompresor
Police na láhve
Digitální ukazatel teploty
Zvukový alarm otevřených dveří
1 zásuvka na zeleninu
SpaceBox – velká mrazící zásuvka (38 l)
Způsob odmrazování chladničky Automatické
Způsob odmrazování mrazničky Automatické
Spínač pro intenzivní ochlazování
Spínač pro rychlé zmrazení
Upozornění na otevřené dveře
Nastavení teploty
Výška výrobku 1786 mm
Šířka výrobku 911 mm
Hloubka výrobku 615 mm
Výška zabaleného spotřebiče 1910 mm
Šířka zabaleného spotřebiče 975 mm
Hloubka zabaleného spotřebiče 679 mm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Chladničky amerického typu |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 105 kg |
| EAN: | 6921727098788 |
| Energetická třída: | C |
| Možnost umístění: | VOLNĚ STOJÍCÍ |
| Umístění mrazící části: | SIDE BY SIDE |
| Počet dveří: | 2 |
| Celkový objem: | 544 l |
| Emisní třída hluku: | C |
| Displej: | LED |
| Objem chladničky: | 347 l |
| Objem mrazáku: | 197 l |
| Roční spotřeba energie: | 204 kWh |
| Certifikační instituce: | EC |
| Název certifikace: | EPREL |
| Kód certifikace: | 2442631 |
| Počet polic lednice: | 4 |
| Počet přihrádek mrazničky: | 4 |
| No frost: | Ano |
| Mrazící výkon: | 12 kg/den |
| Ukazatel teploty: | LED DISPLEJ |
| Super chlazení: | Ano |
| Výška s obalem: | 1 910 mm |
| Šířka s obalem: | 975 mm |
| Hloubka s obalem: | 679 mm |
| Super mrazení: | Ano |
| Zaměnitelné otevírání: | NE |
| Hlučnost: | 37 dB |
| Klimatická třída: | SN_N_ST_T |
| Výška: | 178,6 cm |
| Šířka: | 91,1 cm |
| Hloubka: | 61,5 cm |
| Barva: | NEREZ |
| Hmotnost výrobku: | 89 kg |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
