RQ760N4SASE CHL. MULTI DOOR HISENSE
Informační list výrobku
Americká lednice,HISENSE RQ760N4SASE,,Třída energetické účinnosti E,Netto objem chladničky (l) 352,0 l,Netto objem mrazničky (l) 188,0 l,Mrazící výkon (v kg/24 h) 9,0 Kg/24h,Klimatická třída N, T, ST, SN,Emise hluku šířeného vzduchem 37 dB,,Beznámrazová technologie NoFrost Plus,Funkce SuperCool pro rychlé chlazení,LED osvětlení ze stropu, LED pás na boku,,,Wi-Fi,ConvertActive: možnost změnit mrazničku na chladničku,Multiflow 360°: Multi 3D cirkulace vzduchu,Dávkovač vody,Invertorový kompresor,Dávkovač ledu i vody,Rychlé chlazení lahví,Program „dovolená" Go«n«Save,Zvukový alarm otevřených dveří
Americká lednice
HISENSE RQ760N4SASE
Třída energetické účinnosti E
Netto objem chladničky (l) 352,0 l
Netto objem mrazničky (l) 188,0 l
Mrazící výkon (v kg/24 h) 9,0 Kg/24h
Klimatická třída N, T, ST, SN
Emise hluku šířeného vzduchem 37 dB
Beznámrazová technologie NoFrost Plus
Funkce SuperCool pro rychlé chlazení
LED osvětlení ze stropu, LED pás na boku
,
Wi-Fi
ConvertActive: možnost změnit mrazničku na chladničku
Multiflow 360°: Multi 3D cirkulace vzduchu
Dávkovač vody
Invertorový kompresor
Dávkovač ledu i vody
Rychlé chlazení lahví
Program „dovolená" Go«n«Save
Zvukový alarm otevřených dveří
2 zeleninové zásuvky
Zásobník na vodu
Rozměry:
Výška 1785 mm
Šířka 914 mm
Hloubka výrobku 725 mm
HISENSE RQ760N4SASE
Třída energetické účinnosti E
Netto objem chladničky (l) 352,0 l
Netto objem mrazničky (l) 188,0 l
Mrazící výkon (v kg/24 h) 9,0 Kg/24h
Klimatická třída N, T, ST, SN
Emise hluku šířeného vzduchem 37 dB
Beznámrazová technologie NoFrost Plus
Funkce SuperCool pro rychlé chlazení
LED osvětlení ze stropu, LED pás na boku
,
Wi-Fi
ConvertActive: možnost změnit mrazničku na chladničku
Multiflow 360°: Multi 3D cirkulace vzduchu
Dávkovač vody
Invertorový kompresor
Dávkovač ledu i vody
Rychlé chlazení lahví
Program „dovolená" Go«n«Save
Zvukový alarm otevřených dveří
2 zeleninové zásuvky
Zásobník na vodu
Rozměry:
Výška 1785 mm
Šířka 914 mm
Hloubka výrobku 725 mm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Chladničky amerického typu |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 160.12 kg |
| EAN: | 6921727070760 |
| Energetická třída: | E |
| Možnost umístění: | VOLNĚ STOJÍCÍ |
| Umístění mrazící části: | MRAZÁK DOLE |
| Počet dveří: | 4 |
| Celkový objem: | 584 l |
| Emisní třída hluku: | C |
| Displej: | ANO |
| Objem chladničky: | 352 l |
| Objem mrazáku: | 214 l |
| Smart: | Ano |
| Retro: | Ne |
| Prázdninový režim: | Ano |
| Roční spotřeba energie: | 352 kWh |
| Certifikační instituce: | EC |
| Název certifikace: | EPREL |
| Kód certifikace: | 1444135 |
| Počet polic lednice: | 3 |
| Materiál police: | SKLENĚNÉ |
| Antibakteriální úprava: | Ne |
| Počet přihrádek mrazničky: | 6 |
| RETRO: | Ne |
| SMART: | Ano |
| No frost: | Ano |
| Napojení vody: | Ne |
| Mrazící výkon: | 9 kg/den |
| Akumulační doba: | 10 h |
| Ukazatel teploty: | Ano |
| Dveře ve dveřích: | Ne |
| Zásobník na vodu: | Ano |
| Výrobník ledu: | Ano |
| Super chlazení: | Ano |
| Výška s obalem: | 1 901 mm |
| Šířka s obalem: | 968 mm |
| Hloubka s obalem: | 778 mm |
| Hmotnost s obalem: | 143 000 g |
| Biofresh (Nulová) zóna: | Ano |
| Super mrazení: | Ne |
| Zaměnitelné otevírání: | NE |
| Hlučnost: | 37 dB |
| Klimatická třída: | SN_N_ST_T |
| Výška: | 178,5 cm |
| Šířka: | 91,4 cm |
| Hloubka: | 72,5 cm |
| Barva: | NEREZ |
| Hmotnost výrobku: | 134 kg |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
