Zahradní čerp. 6500 SilentComf. GARDENA
Čerpadlo,Gardena Zahradní čerp. 6500 SilentComf.,,Jmenovitý výkon 1 300 W,Maximální výtlačná kapacita 6 500 l/h,Maximální tlak 6 bar,Maximální výtlačná výška 8 m
Čerpadlo
Gardena Zahradní čerp. 6500 SilentComf.
Jmenovitý výkon 1 300 W
Maximální výtlačná kapacita 6 500 l/h
Maximální tlak 6 bar
Maximální výtlačná výška 8 m
Gardena Zahradní čerp. 6500 SilentComf.
Jmenovitý výkon 1 300 W
Maximální výtlačná kapacita 6 500 l/h
Maximální tlak 6 bar
Maximální výtlačná výška 8 m
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Čerpadla |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 14.43 kg |
| EAN: | 4066407502253 |
| Způsob použití: | NA ČISTOU VODU |
| Pohon: | SÍŤ 230V |
| Max. dopravované množství: | 6 500 l/hod |
| Max. výtlak: | 60 m |
| Max. teplota média: | 35 °C |
| Délka přívodního kabelu: | 2 m |
| Výška: | 32 cm |
| Šířka: | 24 cm |
| Hloubka: | 63 cm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
