Ponorné tlak. čerp. 5500/5 inox GARDENA
Čerpadlo,Gardena Ponorné tlak. čerp. 5500/5 inox,,Jmenovitý výkon 850 W,Maximální výtlačná kapacita 5 500 l/h,Maximální tlak 4,5 bar,Maximální výtlačná výška 45 m
Čerpadlo
Gardena Ponorné tlak. čerp. 5500/5 inox
Jmenovitý výkon 850 W
Maximální výtlačná kapacita 5 500 l/h
Maximální tlak 4,5 bar
Maximální výtlačná výška 45 m
Gardena Ponorné tlak. čerp. 5500/5 inox
Jmenovitý výkon 850 W
Maximální výtlačná kapacita 5 500 l/h
Maximální tlak 4,5 bar
Maximální výtlačná výška 45 m
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Čerpadla |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 12.03 kg |
| EAN: | 4078500148900 |
| Způsob použití: | NA ČISTOU VODU |
| Pohon: | SÍŤ 230V |
| Max. dopravované množství: | 5 500 l/hod |
| Max. výtlak: | 45 m |
| Maximální hloubka čerpání: | 19 m |
| Max. teplota média: | 35 °C |
| Délka přívodního kabelu: | 22 m |
| Výška: | 16 cm |
| Šířka: | 19,5 cm |
| Hloubka: | 72 cm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
