Čerp. odvod. čistá 9000 GARDENA
Čerpadlo,Gardena Čerp. pro čist. vodu 9000,,Jmenovitý výkon 300 W,Maximální výtlačná kapacita 9000 l/h,Maximální tlak 0.6 bar,Maximální výtlačná výška 6 m,plošným nasáváním do 2 mm
Čerpadlo
Gardena Čerp. pro čist. vodu 9000
Jmenovitý výkon 300 W
Maximální výtlačná kapacita 9000 l/h
Maximální tlak 0.6 bar
Maximální výtlačná výška 6 m
plošným nasáváním do 2 mm
Gardena Čerp. pro čist. vodu 9000
Jmenovitý výkon 300 W
Maximální výtlačná kapacita 9000 l/h
Maximální tlak 0.6 bar
Maximální výtlačná výška 6 m
plošným nasáváním do 2 mm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Čerpadla |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 4.87 kg |
| EAN: | 4078500053259 |
| Způsob použití: | NA ČISTOU VODU |
| Pohon: | SÍŤ 230V |
| Plovákový spínač: | AUTOMATICKÝ |
| Max. dopravované množství: | 9 000 l/hod |
| Max. výtlak: | 6 m |
| Maximální hloubka čerpání: | 7 m |
| Max. teplota média: | 35 °C |
| Délka přívodního kabelu: | 10 m |
| Výška: | 33,3 cm |
| Šířka: | 21,5 cm |
| Hloubka: | 24 cm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
