Aku ponorné čerpadlo 2000/2 bez GARDENA
Akumulátorové čerpadlo do sudu,Gardena 2000/2 18V P4A solo,,Specifikace,Maximální výtlačná kapacita 2000 l/h,Maximální tlak 2 bar,Maximální hloubka ponoru 1.8 m,Maximální výtlačná výška 20 m,Maximální teplota čerpaného média 35 °C,Hmotnost 2.3 kg,Délka kabelu 2 m,Typ napájecího kabelu H05 V V-F,Elektrická ochranná třída IP X8,Rozměry výrobku, délka 14 cm,Rozměry výrobku, šířka 14 cm,Rozměry výrobku, výška 60 cm,
Akumulátorové čerpadlo do sudu
Gardena 2000/2 18V P4A solo
Specifikace
Maximální výtlačná kapacita 2000 l/h
Maximální tlak 2 bar
Maximální hloubka ponoru 1.8 m
Maximální výtlačná výška 20 m
Maximální teplota čerpaného média 35 °C
Hmotnost 2.3 kg
Délka kabelu 2 m
Typ napájecího kabelu H05 V V-F
Elektrická ochranná třída IP X8
Rozměry výrobku, délka 14 cm
Rozměry výrobku, šířka 14 cm
Rozměry výrobku, výška 60 cm
Gardena 2000/2 18V P4A solo
Specifikace
Maximální výtlačná kapacita 2000 l/h
Maximální tlak 2 bar
Maximální hloubka ponoru 1.8 m
Maximální výtlačná výška 20 m
Maximální teplota čerpaného média 35 °C
Hmotnost 2.3 kg
Délka kabelu 2 m
Typ napájecího kabelu H05 V V-F
Elektrická ochranná třída IP X8
Rozměry výrobku, délka 14 cm
Rozměry výrobku, šířka 14 cm
Rozměry výrobku, výška 60 cm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Čerpadla |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 3.22 kg |
| EAN: | 4078500054133 |
| Způsob použití: | SUDOVÉ |
| Max. dopravované množství: | 2 000 l/hod |
| Max. výtlak: | 20 m |
| Maximální hloubka čerpání: | 2 m |
| Max. teplota média: | 35 °C |
| Délka přívodního kabelu: | 2 m |
| Výška: | 30 cm |
| Šířka: | 19,5 cm |
| Hloubka: | 26,7 cm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
