DIR 261BK Mikrosystém LENCO
Mikrosystém,Lenco DIR-261BK,,Automatické ladění,Dálkové ovládání,Přehrávaná média CD, USB flash disk,Celkový výkon 30 W RMS,,Počet předvoleb FM 10,FM tuner Digitální,Přehrává z USB hudba,Barevný TFT LCD displej,Podporované kodeky a formáty AAC, MP3, WAV,,Provedení reproduktorů vestavěné,Displey,Typ vstupního konektoru USB-A,Typ výstupního konektoru Jack 3,5 mm,Bluetooth,Napájení ze sítě
Mikrosystém
Lenco DIR-261BK
Automatické ladění
Dálkové ovládání
Přehrávaná média CD, USB flash disk
Celkový výkon 30 W RMS
Počet předvoleb FM 10
FM tuner Digitální
Přehrává z USB hudba
Barevný TFT LCD displej
Podporované kodeky a formáty AAC, MP3, WAV
Provedení reproduktorů vestavěné
Displey
Typ vstupního konektoru USB-A
Typ výstupního konektoru Jack 3,5 mm
Bluetooth
Napájení ze sítě
Lenco DIR-261BK
Automatické ladění
Dálkové ovládání
Přehrávaná média CD, USB flash disk
Celkový výkon 30 W RMS
Počet předvoleb FM 10
FM tuner Digitální
Přehrává z USB hudba
Barevný TFT LCD displej
Podporované kodeky a formáty AAC, MP3, WAV
Provedení reproduktorů vestavěné
Displey
Typ vstupního konektoru USB-A
Typ výstupního konektoru Jack 3,5 mm
Bluetooth
Napájení ze sítě
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Audiosystémy |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 4.49 kg |
| EAN: | 8711902073246 |
| Celkový výkon (RMS): | 30 W |
| FM tuner: | DIGITÁLNÍ |
| Počet předvoleb FM: | 10 |
| Bluetooth: | ANO |
| Přehrává z USB: | MP3 |
| Slot na kartu: | NE |
| Výška (hlavní jednotky): | 14,8 cm |
| Šířka (hlavní jednotky): | 37,5 cm |
| Hloubka (hlavní jednotky): | 24 cm |
| Barva: | Černá |
| Hmotnost výrobku: | 3,4 kg |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
