MIJIA EVAPORATIVE HUMIDIFIER PRO XIAOMI
Zvlhčovač vzduchu,Xiaomi BHR082TEU Mijia Smart Evaporative Humidifier Pro,,Zvlhčování bez viditelné mlhy,Výkon 600 ml/h,Hlučnost 30,7 dB(A),Nádržka na vodu o objemu 5 l,Displej umístěný na horní straně,Omyvatelný antibakteriální filtr,Chytrá regulace vlhkosti,Příkon 13 W,,Pro místnost o velikosti 20-30 m2,Maximální doba provozu 20 h,Noční režim,,Rozměry (VxŠxH) 43,2 x 23 x 23 cm,Hmotnost 2,7 kg,,Barva bílá
Zvlhčovač vzduchu
Xiaomi BHR082TEU Mijia Smart Evaporative Humidifier Pro
Zvlhčování bez viditelné mlhy
Výkon 600 ml/h
Hlučnost 30,7 dB(A)
Nádržka na vodu o objemu 5 l
Displej umístěný na horní straně
Omyvatelný antibakteriální filtr
Chytrá regulace vlhkosti
Příkon 13 W
Pro místnost o velikosti 20-30 m2
Maximální doba provozu 20 h
Noční režim
Rozměry (VxŠxH) 43,2 x 23 x 23 cm
Hmotnost 2,7 kg
Barva bílá
Xiaomi BHR082TEU Mijia Smart Evaporative Humidifier Pro
Zvlhčování bez viditelné mlhy
Výkon 600 ml/h
Hlučnost 30,7 dB(A)
Nádržka na vodu o objemu 5 l
Displej umístěný na horní straně
Omyvatelný antibakteriální filtr
Chytrá regulace vlhkosti
Příkon 13 W
Pro místnost o velikosti 20-30 m2
Maximální doba provozu 20 h
Noční režim
Rozměry (VxŠxH) 43,2 x 23 x 23 cm
Hmotnost 2,7 kg
Barva bílá
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zvlhčovače a odvlhčovače vzduchu |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 3.5 kg |
| EAN: | 6932554439644 |
| Objem nádobky: | 5 l |
| Max. doba provozu: | 20 hod |
| Spotřeba vody: | 1 ml/hod |
| Výška: | 43,2 cm |
| Šířka: | 23 cm |
| Hloubka: | 23 cm |
| Barva: | BÍLÁ |
| Hmotnost výrobku: | 2,7 kg |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
