LVL8E09Z TROUBA VESTAVNÁ ELECTROLUX
Vestavná trouba,ELECTROLUX LVL8E09Z série 800,,Kompaktní multifunkční trouba s integrovanou mikrovlnnou funkcí,Možnost pečení na 2 úrovních najednou,Funkce rychlého zahřátí trouby,Automatická nabídka teplot,Teplotní sonda,Paměťové funkce pro často používaná nastavení,Dětská bezpečnostní pojistka,Indikace zbytkového tepla,Wi-Fi Připojení,Dotykový TFT displej EXCite,,Max výkon grilu (W): 1900,Max výkon trouby (W): 3000,Teplotní rozsah: 30°C - 250°C,Systém tepelné úpravy: Mikrovlny/Multifunkční,Mikrovlnný výkon: 1000 W,,Prostor pro instalaci VxŠxH (mm): 450x560x550,Max. příkon (W): 3,0,Rozměry (m
Vestavná trouba
ELECTROLUX LVL8E09Z série 800
Kompaktní multifunkční trouba s integrovanou mikrovlnnou funkcí
Možnost pečení na 2 úrovních najednou
Funkce rychlého zahřátí trouby
Automatická nabídka teplot
Teplotní sonda
Paměťové funkce pro často používaná nastavení
Dětská bezpečnostní pojistka
Indikace zbytkového tepla
Wi-Fi Připojení
Dotykový TFT displej EXCite
Max výkon grilu (W): 1900
Max výkon trouby (W): 3000
Teplotní rozsah: 30°C - 250°C
Systém tepelné úpravy: Mikrovlny/Multifunkční
Mikrovlnný výkon: 1000 W
Prostor pro instalaci VxŠxH (mm): 450x560x550
Max. příkon (W): 3,0
Rozměry (mm): 455x595x567
Hmotnost včetně obalu (kg): 31
Hmotnost (kg): 29
Délka přívodního kabelu (m): 1,5
Zakončení: Schuko
Požad. jištění (A): 16
ELECTROLUX LVL8E09Z série 800
Kompaktní multifunkční trouba s integrovanou mikrovlnnou funkcí
Možnost pečení na 2 úrovních najednou
Funkce rychlého zahřátí trouby
Automatická nabídka teplot
Teplotní sonda
Paměťové funkce pro často používaná nastavení
Dětská bezpečnostní pojistka
Indikace zbytkového tepla
Wi-Fi Připojení
Dotykový TFT displej EXCite
Max výkon grilu (W): 1900
Max výkon trouby (W): 3000
Teplotní rozsah: 30°C - 250°C
Systém tepelné úpravy: Mikrovlny/Multifunkční
Mikrovlnný výkon: 1000 W
Prostor pro instalaci VxŠxH (mm): 450x560x550
Max. příkon (W): 3,0
Rozměry (mm): 455x595x567
Hmotnost včetně obalu (kg): 31
Hmotnost (kg): 29
Délka přívodního kabelu (m): 1,5
Zakončení: Schuko
Požad. jištění (A): 16
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vestavné trouby |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 34 kg |
| EAN: | 7333394119571 |
| Provedení: | SAMOSTATNÁ |
| Objem: | 44 l |
| Mikrovlnný ohřev: | Ano |
| Vhodné pro Ikea METOD: | Ano |
| Počet funkcí: | 25 |
| Smart: | Ano |
| Gril: | Ano |
| Ventilátor: | Ano |
| Horký vzduch: | Ano |
| Vysouvání plechu: | Závěsné rošty |
| Čištění trouby: | ŽÁDNÉ |
| SMART: | Ano |
| Dětská pojistka: | Ano |
| Teplotní sonda: | Ano |
| Minutka: | Ano |
| Kruhové těleso: | Ano |
| Auto rozmrazování: | Ano |
| Výška s obalem: | 555 mm |
| Šířka s obalem: | 635 mm |
| Hloubka s obalem: | 670 mm |
| Výška: | 45,5 cm |
| Šířka: | 59,5 cm |
| Hloubka: | 56,7 cm |
| Barva: | ČERNÁ |
| Rozměry pro vestavbu (VxŠxH): | 45x56x55 |
| Hmotnost výrobku: | 29 kg |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
