FBM67320XS TROUBA VESTAVNÁ BEKO
Informační list výrobku
Sklokeramický sporák,BEKO FBM67320XS,,Horkovzduch,SteamShine pára pro čištění trouby,3D pečení pro rovnoměrné propečení jídla,Meziskelní čištění - možnost vyjmutí skel,Trojité sklo dveří trouby,Prostorná přihrádka pro uložení pečících plechů,Vnitřní osvětlení,Ovládání mechanické – knoflíkové,Ukazatel zbytkového tepla,Kruhové těleso,Displej,Otočný gril,,Energetická třída A,Spotřeba energie 0,99 kWh,Celkový příkon 10,30 kW,Připojení 220–240 V,,Šířka výrobku 60.0 cm,Výška výrobku 85.0 cm,Hloubka výrobku 60.0 cm,Hmotnost výrobku 50.7 kg,Šířka balení 66.0 cm,Výška balení 85.0 cm,Hloubka balení 70.0
Sklokeramický sporák
BEKO FBM67320XS
Horkovzduch
SteamShine pára pro čištění trouby
3D pečení pro rovnoměrné propečení jídla
Meziskelní čištění - možnost vyjmutí skel
Trojité sklo dveří trouby
Prostorná přihrádka pro uložení pečících plechů
Vnitřní osvětlení
Ovládání mechanické – knoflíkové
Ukazatel zbytkového tepla
Kruhové těleso
Displej
Otočný gril
Energetická třída A
Spotřeba energie 0,99 kWh
Celkový příkon 10,30 kW
Připojení 220–240 V
Šířka výrobku 60.0 cm
Výška výrobku 85.0 cm
Hloubka výrobku 60.0 cm
Hmotnost výrobku 50.7 kg
Šířka balení 66.0 cm
Výška balení 85.0 cm
Hloubka balení 70.0 cm
Hmotnost balení 54.2 kg
BEKO FBM67320XS
Horkovzduch
SteamShine pára pro čištění trouby
3D pečení pro rovnoměrné propečení jídla
Meziskelní čištění - možnost vyjmutí skel
Trojité sklo dveří trouby
Prostorná přihrádka pro uložení pečících plechů
Vnitřní osvětlení
Ovládání mechanické – knoflíkové
Ukazatel zbytkového tepla
Kruhové těleso
Displej
Otočný gril
Energetická třída A
Spotřeba energie 0,99 kWh
Celkový příkon 10,30 kW
Připojení 220–240 V
Šířka výrobku 60.0 cm
Výška výrobku 85.0 cm
Hloubka výrobku 60.0 cm
Hmotnost výrobku 50.7 kg
Šířka balení 66.0 cm
Výška balení 85.0 cm
Hloubka balení 70.0 cm
Hmotnost balení 54.2 kg
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vestavné trouby |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 54.2 kg |
| EAN: | 8690842795374 |
| Energetická třída: | A |
| Speciální funkce: | HORKOVZDUCH, STEAMSHINE |
| Gril: | Ano |
| Ventilátor: | Ano |
| Certifikační instituce: | EC |
| Horký vzduch: | Ano |
| Vysouvání plechu: | Závěsné rošty |
| Minutka: | Ano |
| Výška s obalem: | 850 mm |
| Šířka s obalem: | 660 mm |
| Hloubka s obalem: | 700 mm |
| Výška: | 85 cm |
| Šířka: | 60 cm |
| Hloubka: | 60 cm |
| Barva: | NEREZ |
| Hmotnost výrobku: | 50,7 kg |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
