PD 1466 CBIT vestavná myčka PHILCO
Informační list výrobku
Vestavná myčka,PD 1466 CBIT,,Energetická třída C,Spotřeba vody na cyklus 9.8L,Hlučnost (dB) 44,Sad nádobí 14,Poloviční náplň,Počet výsuvných košů 3,Výsuvný koš na příbory,Košík na příbory ve spodním koši,Nastavitelná výška prostředního koše i při plném zatížení,Počet ostřikovacích ramen 3,Aqua-stop,Počet programů 6,LED displej,Odložený start 1-24h,Tlačítkové ovládání,Automatické otevření dveří po domytí,Podlahový indikátor,Antibakteriální filtr,,Rozměry: 598 x 550 x 815 mm
Vestavná myčka
PD 1466 CBIT
Energetická třída C
Spotřeba vody na cyklus 9.8L
Hlučnost (dB) 44
Sad nádobí 14
Poloviční náplň
Počet výsuvných košů 3
Výsuvný koš na příbory
Košík na příbory ve spodním koši
Nastavitelná výška prostředního koše i při plném zatížení
Počet ostřikovacích ramen 3
Aqua-stop
Počet programů 6
LED displej
Odložený start 1-24h
Tlačítkové ovládání
Automatické otevření dveří po domytí
Podlahový indikátor
Antibakteriální filtr
Rozměry: 598 x 550 x 815 mm
PD 1466 CBIT
Energetická třída C
Spotřeba vody na cyklus 9.8L
Hlučnost (dB) 44
Sad nádobí 14
Poloviční náplň
Počet výsuvných košů 3
Výsuvný koš na příbory
Košík na příbory ve spodním koši
Nastavitelná výška prostředního koše i při plném zatížení
Počet ostřikovacích ramen 3
Aqua-stop
Počet programů 6
LED displej
Odložený start 1-24h
Tlačítkové ovládání
Automatické otevření dveří po domytí
Podlahový indikátor
Antibakteriální filtr
Rozměry: 598 x 550 x 815 mm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vestavné myčky |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 44.54 kg |
| EAN: | 8590669351312 |
| Energetická třída: | C |
| Možnost umístění: | VESTAVNÁ |
| Počet souprav: | 14 |
| Emisní třída hluku: | B |
| Příborová zásuvka: | Ano |
| Doba trvání programu ECO: | 3:40 |
| Spotřeba energie na 100 cyklů: | 75 kWh |
| Vhodné pro Ikea METOD: | Ne |
| Automatické otevírání dveří: | Ano |
| Certifikační instituce: | EC |
| Spotřeba vody: | 9,8 l |
| Název certifikace: | EPREL |
| Kód certifikace: | 1643514 |
| Počet programů: | 6 |
| Počet teplot: | 5 |
| Aquastop: | Ano |
| Signalizace průběhu mytí: | LED DISPLEJ |
| Odložený start: | Ano |
| Autoprogram: | Ne |
| Hlučnost: | 44 dB |
| Výška: | 81,5 cm |
| Šířka: | 59,8 cm |
| Hloubka: | 55 cm |
| Barva: | VLASTNÍ (INTEGROVANÁ MYČKA) |
| Rozměry pro vestavbu (VxŠxH): | 82 x 60 x 58 CM |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
