E82LX220S MYČKA 60CM VEST. ELECTROLUX
Informační list výrobku
Vestavná myčka na 14 sad nádobí,Electrolux E82LX220S,,Dvojité rotační ostřikovací rameno technologie SatelliteClean,Koše FlexiMax Plus lze nastavit do určité polohy,Funkce WaterSmart řidí systém spotřeby vody, aktivuje ramena individuálně,Funkce DualZone,Funkce ZoneClean maximalizujete tlak vody v ostřikovacím rameni,Funkce QuickSelect Connect,,Zvukový signál ukončení mytí,Ochrana proti přetečení,Funkce sušení přirozeným prouděním vzduchu AirDry,Dvojitě rotující ostřikovací disk,Panel s textem a symboly,Funkce dálkového ovládání díky mobilní aplikaci,Vodní senzor detekuje úroveň zašpinění vody
Vestavná myčka na 14 sad nádobí
Electrolux E82LX220S
Dvojité rotační ostřikovací rameno technologie SatelliteClean
Koše FlexiMax Plus lze nastavit do určité polohy
Funkce WaterSmart řidí systém spotřeby vody, aktivuje ramena individuálně
Funkce DualZone
Funkce ZoneClean maximalizujete tlak vody v ostřikovacím rameni
Funkce QuickSelect Connect
Zvukový signál ukončení mytí
Ochrana proti přetečení
Funkce sušení přirozeným prouděním vzduchu AirDry
Dvojitě rotující ostřikovací disk
Panel s textem a symboly
Funkce dálkového ovládání díky mobilní aplikaci
Vodní senzor detekuje úroveň zašpinění vody a upravuje spotřebu vody
K dispozici program rychlého mytí
Skrytý ovládavcí panel
Funkce odloženého startu 1-24 hodin
Rozměry V x Š x H (v cm): 82 x 60 x 56
Spotřeba energie na cysklus (v kWh) 0,488
Spotřeba vody v litrech na cyklus : 8,4
Délka přívodní hadice 1,8 m
Délka odpadní hadice 1,8 m
Electrolux E82LX220S
Dvojité rotační ostřikovací rameno technologie SatelliteClean
Koše FlexiMax Plus lze nastavit do určité polohy
Funkce WaterSmart řidí systém spotřeby vody, aktivuje ramena individuálně
Funkce DualZone
Funkce ZoneClean maximalizujete tlak vody v ostřikovacím rameni
Funkce QuickSelect Connect
Zvukový signál ukončení mytí
Ochrana proti přetečení
Funkce sušení přirozeným prouděním vzduchu AirDry
Dvojitě rotující ostřikovací disk
Panel s textem a symboly
Funkce dálkového ovládání díky mobilní aplikaci
Vodní senzor detekuje úroveň zašpinění vody a upravuje spotřebu vody
K dispozici program rychlého mytí
Skrytý ovládavcí panel
Funkce odloženého startu 1-24 hodin
Rozměry V x Š x H (v cm): 82 x 60 x 56
Spotřeba energie na cysklus (v kWh) 0,488
Spotřeba vody v litrech na cyklus : 8,4
Délka přívodní hadice 1,8 m
Délka odpadní hadice 1,8 m
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vestavné myčky |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 40 kg |
| EAN: | 7333394153346 |
| Energetická třída: | A |
| Počet souprav: | 14 |
| Emisní třída hluku: | A |
| Příborová zásuvka: | Ano |
| Doba trvání programu ECO: | 5:10 |
| Spotřeba energie na 100 cyklů: | 49 kWh |
| Speciální funkce: | GLASSCARE, EXTRAHYGIENE, DUALZ |
| Automatické otevírání dveří: | Ano |
| Smart: | Ano |
| Certifikační instituce: | EC |
| Spotřeba vody: | 8,4 l |
| Název certifikace: | EPREL |
| Kód certifikace: | 2582337 |
| Počet programů: | 8 |
| Počet teplot: | 4 |
| Signalizace průběhu mytí: | LED DIODY |
| Odložený start: | Ano |
| Autoprogram: | Ano |
| Výška s obalem: | 865 mm |
| Šířka s obalem: | 635 mm |
| Hloubka s obalem: | 680 mm |
| Hlučnost: | 38 dB |
| Výška: | 81,5 cm |
| Šířka: | 59,6 cm |
| Hloubka: | 56 cm |
| Barva: | ČERNÁ |
| Rozměry pro vestavbu (VxŠxH): | 82-90x60x56 |
| Hmotnost výrobku: | 38 kg |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
