ÚSTNÍ SPRCHA COMPACT C300 TRUELIFE
Ústní sprcha,TRUELIFE Compact C300,PN TLAFCC300,,Časovač,Paměť,Technologie StreamTrue,,Objem nádržky 300 ml,Tlak 8 – 110 PSI,360° otočná hlavice,3 režimy Normal, Soft, Pulse,6 trysek,,Výdrž baterie až 14 dnů (2x denně 2 minuty),USB nabíjení,,Voděodolnost IPX7,,Rozměry(ŠxVxH) 6,30 × 30,40 × 6,80 cm,Hmotnost 239 g,Barva Černá,,Obsah balení,Ústní sprcha AquaFloss Compact C300,Náhradní trysky C-series 3× Standard, 1× Dental Plaque, 1× Orthodontic, 1× Periodontal,USB kabel,Pouzdro na trysky,Koženkový obal,Návod
Ústní sprcha
TRUELIFE Compact C300
PN TLAFCC300
Časovač
Paměť
Technologie StreamTrue
Objem nádržky 300 ml
Tlak 8 – 110 PSI
360° otočná hlavice
3 režimy Normal, Soft, Pulse
6 trysek
Výdrž baterie až 14 dnů (2x denně 2 minuty)
USB nabíjení
Voděodolnost IPX7
Rozměry(ŠxVxH) 6,30 × 30,40 × 6,80 cm
Hmotnost 239 g
Barva Černá
Obsah balení
Ústní sprcha AquaFloss Compact C300
Náhradní trysky C-series 3× Standard, 1× Dental Plaque, 1× Orthodontic, 1× Periodontal
USB kabel
Pouzdro na trysky
Koženkový obal
Návod
TRUELIFE Compact C300
PN TLAFCC300
Časovač
Paměť
Technologie StreamTrue
Objem nádržky 300 ml
Tlak 8 – 110 PSI
360° otočná hlavice
3 režimy Normal, Soft, Pulse
6 trysek
Výdrž baterie až 14 dnů (2x denně 2 minuty)
USB nabíjení
Voděodolnost IPX7
Rozměry(ŠxVxH) 6,30 × 30,40 × 6,80 cm
Hmotnost 239 g
Barva Černá
Obsah balení
Ústní sprcha AquaFloss Compact C300
Náhradní trysky C-series 3× Standard, 1× Dental Plaque, 1× Orthodontic, 1× Periodontal
USB kabel
Pouzdro na trysky
Koženkový obal
Návod
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Ústní sprchy a centra |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.59 kg |
| EAN: | 8594175359008 |
| Napájení: | AKU |
| Časovač: | Ano |
| Výška: | 30,4 cm |
| Šířka: | 6,3 cm |
| Hloubka: | 6,8 cm |
| Barva: | ČERNÁ |
| Hmotnost výrobku: | 239 g |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
