75QNED70B6A QNED AI TV LG
QNED SMART televize,LG 75QNED70B6A,,SMART televize,Úhlopříčka v cm: 189 cm,Úhlopříčka v palcích: 75",Rozlišení: 4K - UHD 3840 × 2160,Typ obrazovky: QNED,Operační systém: WebOS,Modelový rok: 2026,Funkce AI:,Ano,Gemini,MS Copilot,Kvalita obrazu:,HDR10,HLG,UHD UPSCALER,,Systém repro: 2.0,Výkon reproduktorů: 20 W,Obnovovací frekvence: 60 Hz,Spotřeba energie/1000h HDR: 162 kWh,Spotřeba energie/1000h SDR: 107 kWh,Energetická třída: E,Energetická třída HDR: G,Frekvence: 60 Hz,Konektory:,HDMI,RJ-45,USB,Počet HDMI: 3,Wi-Fi: Integrovaná,USB: 1×,Komunikace:,Apple Airplay 2,Bluetooth,Chromecast,DLNA,Mirac
QNED SMART televize
LG 75QNED70B6A
SMART televize
Úhlopříčka v cm: 189 cm
Úhlopříčka v palcích: 75"
Rozlišení: 4K - UHD 3840 × 2160
Typ obrazovky: QNED
Operační systém: WebOS
Modelový rok: 2026
Funkce AI:
Ano
Gemini
MS Copilot
Kvalita obrazu:
HDR10
HLG
UHD UPSCALER
Systém repro: 2.0
Výkon reproduktorů: 20 W
Obnovovací frekvence: 60 Hz
Spotřeba energie/1000h HDR: 162 kWh
Spotřeba energie/1000h SDR: 107 kWh
Energetická třída: E
Energetická třída HDR: G
Frekvence: 60 Hz
Konektory:
HDMI
RJ-45
USB
Počet HDMI: 3
Wi-Fi: Integrovaná
USB: 1×
Komunikace:
Apple Airplay 2
Bluetooth
Chromecast
DLNA
Miracast
Wi-Fi
Ethernet (LAN)
Napájení: 230 V
Přehrává z USB: Video/Foto/Hudba
Časovač vypnutí
Další funkce:
Antireflexní vrstva
Filmmaker mode
Filtr modrého světla
Skylink Fast Scan
Hbbtv (červené tlačítko)
Obraz v obrazu (PIP)
SPDIF
Záznam TV vysílání na USB
CI slot
EKO senzor
DLNA
Speciální funkce: LG 4K QNED TV s procesorem α7
Kompatibilita:
AI ThinQ
Amazon Alexa
Apple Home
Google Home
LG ThinQ
Philips Hue
Herní funkce:
Auto Game Mode (ALLM)
Game bar
Game mode
HGiG
VRR
XBOX Game App
Aplikace:
Antik TV
Apple TV
Canal +
Crunchyroll
Deezer
Disney Plus
FilmBox
HBO Max
iVysílání
Kuki
Lepší.TV
Magenta TV
Magio Go
Magio TV
Netflix
O2 TV
Oktagon TV
Oneplay
Pohádky
Prima +
Prime Video
Rakuten TV
Seznam TV
Skylink
Skylink Live TV
SkyShowtime
Sledovani.tv
Spotify
T-Mobile TV GO
Telly
Twitch
Vodafone TV
Voyo
XBOX Gaming Pass
YouTube
YouTube Kids
VESA uchycení: 300×300
Stojan: Boční nohy
Výška: 102,6 cm
Šířka: 166,9 cm
Hloubka: 36,1 cm
Hmotnost: 22,5 kg
Rozměry bez podstavce: 96.3 x 166.9 x 16.69 cm
Rozměry: 102.6 x 166.9 x 36.1 cm
Barva: Černá
LG 75QNED70B6A
SMART televize
Úhlopříčka v cm: 189 cm
Úhlopříčka v palcích: 75"
Rozlišení: 4K - UHD 3840 × 2160
Typ obrazovky: QNED
Operační systém: WebOS
Modelový rok: 2026
Funkce AI:
Ano
Gemini
MS Copilot
Kvalita obrazu:
HDR10
HLG
UHD UPSCALER
Systém repro: 2.0
Výkon reproduktorů: 20 W
Obnovovací frekvence: 60 Hz
Spotřeba energie/1000h HDR: 162 kWh
Spotřeba energie/1000h SDR: 107 kWh
Energetická třída: E
Energetická třída HDR: G
Frekvence: 60 Hz
Konektory:
HDMI
RJ-45
USB
Počet HDMI: 3
Wi-Fi: Integrovaná
USB: 1×
Komunikace:
Apple Airplay 2
Bluetooth
Chromecast
DLNA
Miracast
Wi-Fi
Ethernet (LAN)
Napájení: 230 V
Přehrává z USB: Video/Foto/Hudba
Časovač vypnutí
Další funkce:
Antireflexní vrstva
Filmmaker mode
Filtr modrého světla
Skylink Fast Scan
Hbbtv (červené tlačítko)
Obraz v obrazu (PIP)
SPDIF
Záznam TV vysílání na USB
CI slot
EKO senzor
DLNA
Speciální funkce: LG 4K QNED TV s procesorem α7
Kompatibilita:
AI ThinQ
Amazon Alexa
Apple Home
Google Home
LG ThinQ
Philips Hue
Herní funkce:
Auto Game Mode (ALLM)
Game bar
Game mode
HGiG
VRR
XBOX Game App
Aplikace:
Antik TV
Apple TV
Canal +
Crunchyroll
Deezer
Disney Plus
FilmBox
HBO Max
iVysílání
Kuki
Lepší.TV
Magenta TV
Magio Go
Magio TV
Netflix
O2 TV
Oktagon TV
Oneplay
Pohádky
Prima +
Prime Video
Rakuten TV
Seznam TV
Skylink
Skylink Live TV
SkyShowtime
Sledovani.tv
Spotify
T-Mobile TV GO
Telly
Twitch
Vodafone TV
Voyo
XBOX Gaming Pass
YouTube
YouTube Kids
VESA uchycení: 300×300
Stojan: Boční nohy
Výška: 102,6 cm
Šířka: 166,9 cm
Hloubka: 36,1 cm
Hmotnost: 22,5 kg
Rozměry bez podstavce: 96.3 x 166.9 x 16.69 cm
Rozměry: 102.6 x 166.9 x 36.1 cm
Barva: Černá
Doplňkové parametry
| Kategorie: | TV LED/OLED 70-88'' |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 30.1 kg |
| EAN: | 8806096729557 |
| Energetická třída: | E |
| Smart TV: | Ano |
| Typ obrazovky: | QNED |
| Systém repro: | 2.0 |
| Výkon reproduktorů: | 20 W |
| Kvalita obrazu: | UHD UPSCALER |
| Úhlopříčka v palcích: | 75 " |
| Úhlopříčka v cm: | 189 cm |
| Rozlišení: | 4K - UHD 3840x2160 |
| Spotřeba energie/1000h SDR: | 107 kWh |
| Spotřeba energie/1000h HDR: | 162 kWh |
| Energetická třída HDR: | G |
| Obnovovací frekvence: | 60 Hz |
| Frekvence: | 60 Hz |
| Funkce AI: | MS COPILOT |
| HBBTV (červené tlačítko): | Ano |
| Modelový rok: | 2026 |
| Tuner pozemní TV (DVB-T): | DVBT2-HEVC |
| Stojan: | Boční nohy |
| Tuner kabelové TV (DVB-C): | DVB-C |
| Satelitní tuner (DVB-S): | DVB-S/S2 |
| SPDIF: | Ano |
| VESA uchycení: | 300 x 300 |
| Certifikační instituce: | EC |
| Název certifikace: | EPREL |
| Kód certifikace: | 2625242 |
| Přehrává z USB: | Video/Foto/MP3 |
| Záznam TV vysílání na USB: | Ano |
| Operační systém: | WEBOS |
| Obraz v obrazu (PIP): | Ano |
| EKO senzor: | Ano |
| Časovač vypnutí: | Ano |
| DLNA: | Ano |
| Ethernet (LAN): | Ano |
| WiFi: | INTEGROVANÁ |
| CI slot: | Ano |
| Výška s obalem: | 1 085 mm |
| Šířka s obalem: | 1 820 mm |
| Hloubka s obalem: | 162 mm |
| Počet HDMI: | 3 |
| Výška: | 102,6 cm |
| Šířka: | 166,9 cm |
| Hloubka: | 36,1 cm |
| Barva: | Černá |
| Rozměry bez podstavce (VxŠxH): | 96.3 x 166.9 x 16.69 cm |
| Hmotnost výrobku: | 22,5 kg |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
