UE65U8072H UHD TV SAMSUNG
LED SMART televize,SAMSUNG UE65U8072H,,Smart TV,Úhlopříčka v cm: 163 cm,Úhlopříčka v palcích: 65",Rozlišení: 4K - UHD 3840 × 2160,Typ obrazovky: Mega Contrast LED,LED podsvícení:,Edge LED,Mega Contrast,Operační systém: Tizen Smart TV,Modelový rok: 2026,Kvalita obrazu: HDR10,,Systém repro: 2ch,Výkon reproduktorů: 20 W,Obnovovací frekvence: 50 Hz Hz,Spotřeba energie/1000h HDR: 102 kWh,Spotřeba energie/1000h SDR: 0.50 kWh,Energetická třída: F,Energetická třída HDR: F,Frekvence: 50 Hz Hz,Konektory:,Display Port,HDMI,Jack 3,5 mm,RJ-45,USB,Počet HDMI: 3,Připojení sluchátek,Wi-Fi: Integrovaná,USB: 1
LED SMART televize
SAMSUNG UE65U8072H
Smart TV
Úhlopříčka v cm: 163 cm
Úhlopříčka v palcích: 65"
Rozlišení: 4K - UHD 3840 × 2160
Typ obrazovky: Mega Contrast LED
LED podsvícení:
Edge LED
Mega Contrast
Operační systém: Tizen Smart TV
Modelový rok: 2026
Kvalita obrazu: HDR10
Systém repro: 2ch
Výkon reproduktorů: 20 W
Obnovovací frekvence: 50 Hz Hz
Spotřeba energie/1000h HDR: 102 kWh
Spotřeba energie/1000h SDR: 0.50 kWh
Energetická třída: F
Energetická třída HDR: F
Frekvence: 50 Hz Hz
Konektory:
Display Port
HDMI
Jack 3,5 mm
RJ-45
USB
Počet HDMI: 3
Připojení sluchátek
Wi-Fi: Integrovaná
USB: 1 x USB-A
Komunikace:
Apple Airplay 2
Bluetooth
Chromecast
DLNA
Wi-Fi
Ethernet (LAN)
Přehrává z USB: Video/Foto/Hudba
Časovač vypnutí
Hbbtv (červené tlačítko)
CI slot
EKO senzor
DLNA
Speciální funkce: Vylepší zážitek ze sledování filmů, seriálů nebo sportu.
Aplikace:
Antik TV
Apple TV
Canal +
Crunchyroll
Deezer
Disney Plus
FitShaker
HBO GO
HBO Max
Kuki
Lepší.TV
Magenta TV
Magio Go
Magio TV
Netflix
Oktagon TV
Oneplay
Pohádky
Prime Video
Rakuten TV
Skylink
SkyShowtime
Sledovani.tv
Spotify
Telly
Twitch
YouTube
VESA uchycení: 200 x 200
Stojan: nožičky
Výška: 88,22 cm
Šířka: 144,41 cm
Hloubka: 22,2 cm
Hmotnost: 14,4 kg
Rozměry bez podstavce: 144,41 x 83,12 x 7,68 cm
Rozměry: 144,41 x 88,22 x 22,2 cm
Barva: Černá
SAMSUNG UE65U8072H
Smart TV
Úhlopříčka v cm: 163 cm
Úhlopříčka v palcích: 65"
Rozlišení: 4K - UHD 3840 × 2160
Typ obrazovky: Mega Contrast LED
LED podsvícení:
Edge LED
Mega Contrast
Operační systém: Tizen Smart TV
Modelový rok: 2026
Kvalita obrazu: HDR10
Systém repro: 2ch
Výkon reproduktorů: 20 W
Obnovovací frekvence: 50 Hz Hz
Spotřeba energie/1000h HDR: 102 kWh
Spotřeba energie/1000h SDR: 0.50 kWh
Energetická třída: F
Energetická třída HDR: F
Frekvence: 50 Hz Hz
Konektory:
Display Port
HDMI
Jack 3,5 mm
RJ-45
USB
Počet HDMI: 3
Připojení sluchátek
Wi-Fi: Integrovaná
USB: 1 x USB-A
Komunikace:
Apple Airplay 2
Bluetooth
Chromecast
DLNA
Wi-Fi
Ethernet (LAN)
Přehrává z USB: Video/Foto/Hudba
Časovač vypnutí
Hbbtv (červené tlačítko)
CI slot
EKO senzor
DLNA
Speciální funkce: Vylepší zážitek ze sledování filmů, seriálů nebo sportu.
Aplikace:
Antik TV
Apple TV
Canal +
Crunchyroll
Deezer
Disney Plus
FitShaker
HBO GO
HBO Max
Kuki
Lepší.TV
Magenta TV
Magio Go
Magio TV
Netflix
Oktagon TV
Oneplay
Pohádky
Prime Video
Rakuten TV
Skylink
SkyShowtime
Sledovani.tv
Spotify
Telly
Twitch
YouTube
VESA uchycení: 200 x 200
Stojan: nožičky
Výška: 88,22 cm
Šířka: 144,41 cm
Hloubka: 22,2 cm
Hmotnost: 14,4 kg
Rozměry bez podstavce: 144,41 x 83,12 x 7,68 cm
Rozměry: 144,41 x 88,22 x 22,2 cm
Barva: Černá
Doplňkové parametry
| Kategorie: | TV LED/OLED 60-65'' |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 20 kg |
| EAN: | 8806097969020 |
| Energetická třída: | F |
| Smart TV: | Ano |
| Systém repro: | 2.0 |
| Výkon reproduktorů: | 20 W |
| Kvalita obrazu: | HDR10 |
| Úhlopříčka v palcích: | 65 " |
| Úhlopříčka v cm: | 163 cm |
| Spotřeba energie/1000h HDR: | 102 kWh |
| Energetická třída HDR: | F |
| Obnovovací frekvence: | 50 Hz |
| Frekvence: | 50 Hz |
| HBBTV (červené tlačítko): | Ano |
| Modelový rok: | 2026 |
| Tuner pozemní TV (DVB-T): | DVB-T/T2 HEVC |
| Stojan: | Boční nohy |
| Tuner kabelové TV (DVB-C): | DVB-C |
| Satelitní tuner (DVB-S): | DVB-S/S2 |
| Duální tuner: | Ano |
| VESA uchycení: | 200 x 200 |
| Certifikační instituce: | EC |
| Název certifikace: | EPREL |
| Kód certifikace: | 2205184 |
| Přehrává z USB: | Video/Foto/MP3 |
| Operační systém: | TIZEN |
| EKO senzor: | Ano |
| Časovač vypnutí: | Ano |
| DLNA: | Ano |
| Ethernet (LAN): | Ano |
| WiFi: | INTEGROVANÁ |
| CI slot: | Ano |
| Výška s obalem: | 930 mm |
| Šířka s obalem: | 1 578 mm |
| Hloubka s obalem: | 42 mm |
| Připojení sluchátek přes Jack: | Ano |
| Počet HDMI: | 3 |
| Výška: | 88,22 cm |
| Šířka: | 144,41 cm |
| Hloubka: | 22,2 cm |
| Barva: | Černá |
| Rozměry bez podstavce (VxŠxH): | 144,41 x 83,12 x 7,68 cm |
| Hmotnost výrobku: | 14,4 kg |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
