SLE 55Q870TCSB Q-SERIES TV SENCOR
Neohodnoceno Podrobnosti hodnocení
Značka: SENCOR
Informační list výrobku
QLED SMART televize,SENCOR SLE 55Q870TCSB,Operační systém webOS,,Technologie obrazu:,QLED - Quantum Dot Technologie,Široký barevný gamut,Vysoký jas a kontrast,MEMC - Motion Estimate and Motion Compensation,HDR10 - Vysoký dynamický rozsah barev a jasu,HDR HLG - Hybridní logaritmická gama s vysokým dynamickým rozsahem,,Obraz:,UHD,Úhlopříčka displeje 139 cm (55"),Rozlišení 3840 × 2160 pixelů,D-LED,,Optimalizace pro herní konzole (PlayStation, Xbox, Nintendo):,Herní režimy: FPS, RPG, RTS, Sport,Herní stav: FPS, VRR, Stabilizace bílé a černé, Nízká latence,Nastavení: tmavý režim, herní optimalizace
Dostupnost Skladem
Kód: 35059726
Značka: SENCOR
QLED SMART televize
SENCOR SLE 55Q870TCSB
Operační systém webOS
Technologie obrazu:
QLED - Quantum Dot Technologie
Široký barevný gamut
Vysoký jas a kontrast
MEMC - Motion Estimate and Motion Compensation
HDR10 - Vysoký dynamický rozsah barev a jasu
HDR HLG - Hybridní logaritmická gama s vysokým dynamickým rozsahem
Obraz:
UHD
Úhlopříčka displeje 139 cm (55")
Rozlišení 3840 × 2160 pixelů
D-LED
Optimalizace pro herní konzole (PlayStation, Xbox, Nintendo):
Herní režimy: FPS, RPG, RTS, Sport
Herní stav: FPS, VRR, Stabilizace bílé a černé, Nízká latence
Nastavení: tmavý režim, herní optimalizace,…
Čipset a paměti:
CPU: ARM Quad Core CA75/CA55
GPU: Mali-G31
ROM: 1,5 GB
RAM: 8 GB
SMART rozhraní:
webOS SMART TV rozhraní
HBO MAX, DISNEY+, Netflix, Apple TV, Prime Video, Youtube, Spotify, Deezer
Aplikace O2 TV, Oktagon TV
LG ThinQ s aplikací na chytrý telefon
HbbTV (Hybrid Broadcast Broadband TV)
Konektivita:
Vestavěný Wi-Fi modul (2,4/5 GHz)
Miracast
Airplay
Bluetooth 5.0 s podporou LG Sound Sync
AI ThinQ - hlasový asistent
Příjem signálu:
DVB-T2 (H.265, max. 3840 × 2160/60p)
DVB-T
DVB-C
DVB-S2 (H.265, max. 3840 × 2160/60p)
Zvuk:
Vestavěný systém 4 reproduktorů
Dolby Digital Plus
Ekvalizér
Vstupy a výstupy:
3× HDMI CEC (1 × ARC), AV in, RJ45, optický výstup, 2x USB 2.0 (5 V ⎓ 0.5 A), sluchátkový výstup 3,5 mm Jack
HDMI CEC SIMPLINK
Rozhraní CI+
Přehrávané formáty:
Video: AVI, MP4, MPG, MKV, MOV, DAT, VOB
Audio: MP3, M4A AAC
Obrázky: JPEG, JPG, PNG
Ostatní:
Nahrávání na disk (formát PVR-TS) / přehrávání z disku (2x USB port)
Timeshift
OSD: EN, CZE, POL, HUN, SVK, GER, FRE, ITA, SPA, GRC, HRV, SRP, BUL, SLV, LIT, RUS, DUT...
Elektronický programový průvodce EPG
Teletext
Hodiny, časovač
Rodičovský zámek
Obsah balení: magický ovladač, základní ovladač, rychlý průvodce, stojan
Napájení, spotřeba a rozměry:
Napájení: AC ~100-240V, 50/60 Hz
Rozměry se stojanem: 1227 x 773 x 240 mm
Rozměry bez stojanu: 1227 x 711 x 88 mm
Hmotnost: 15 kg
VESA: 200 x 200
Doplňkové parametry
Kategorie: TV LED/OLED 55-58''
Záruka: 24
Hmotnost: 18.14 kg
EAN: 8590669366514
Energetická třída: G
Digitální obsah: Ano
Smart TV: Ano
Typ obrazovky: QLED
Kvalita obrazu: HDR10
Úhlopříčka v palcích: 55 "