QE55Q6F QLED TV SAMSUNG
QLED televize,SAMSUNG QE55Q6F,,Smart TV,Úhlopříčka v cm: 138 cm,Úhlopříčka v palcích: 55",Rozlišení: 4K - UHD 3840 × 2160,Typ obrazovky: QLED,LED podsvícení: Mega Contrast,Operační systém: Tizen Smart TV,Modelový rok: 2025,Kvalita obrazu: HDR10+,,Systém repro: 2.0,Výkon reproduktorů: 20 W,Obnovovací frekvence: 50 Hz,Spotřeba energie/1000h HDR: 115 kWh,Spotřeba energie/1000h SDR: 0.50 kWh,Energetická třída: G,Energetická třída HDR: G,Frekvence: 50 Hz,Pozorovací úhel: Široké pozorovací úhly,Konektory:,Display Port,HDMI,Jack 3,5 mm,RJ-45,USB,Počet HDMI: 3,Připojení sluchátek,Wi-Fi: Integrovaná,US
QLED televize
SAMSUNG QE55Q6F
Smart TV
Úhlopříčka v cm: 138 cm
Úhlopříčka v palcích: 55"
Rozlišení: 4K - UHD 3840 × 2160
Typ obrazovky: QLED
LED podsvícení: Mega Contrast
Operační systém: Tizen Smart TV
Modelový rok: 2025
Kvalita obrazu: HDR10+
Systém repro: 2.0
Výkon reproduktorů: 20 W
Obnovovací frekvence: 50 Hz
Spotřeba energie/1000h HDR: 115 kWh
Spotřeba energie/1000h SDR: 0.50 kWh
Energetická třída: G
Energetická třída HDR: G
Frekvence: 50 Hz
Pozorovací úhel: Široké pozorovací úhly
Konektory:
Display Port
HDMI
Jack 3,5 mm
RJ-45
USB
Počet HDMI: 3
Připojení sluchátek
Wi-Fi: Integrovaná
USB: 1×
Komunikace:
Apple Airplay 2
Bluetooth
Chromecast
DLNA
Wi-Fi
Ethernet (LAN)
Přehrává z USB: Video/Foto/Hudba
Časovač vypnutí
Hbbtv (červené tlačítko)
Obraz v obrazu (PIP)
SPDIF
CI slot
EKO senzor
DLNA
Speciální funkce: Color Booster Pro
Aplikace:
Antik TV
Apple TV
Canal +
Crunchyroll
Deezer
Disney Plus
FitShaker
HBO GO
HBO Max
Kuki
Lepší.TV
Magenta TV
Magio Go
Magio TV
Netflix
Oktagon TV
Oneplay
Pohádky
Prime Video
Rakuten TV
Skylink
SkyShowtime
Sledovani.tv
Spotify
Telly
Twitch
YouTube
VESA uchycení: 400 x 300
Stojan: Boční nohy
Výška: 75,9 cm
Šířka: 122,46 cm
Hloubka: 19,9 cm
Hmotnost: 10,3 kg
Rozměry bez podstavce: 70,78 x 122,46 x 7,66 cm
Rozměry: 75,91 x 122,46 x 19,9 cm
Barva:
Titanová
Černá
SAMSUNG QE55Q6F
Smart TV
Úhlopříčka v cm: 138 cm
Úhlopříčka v palcích: 55"
Rozlišení: 4K - UHD 3840 × 2160
Typ obrazovky: QLED
LED podsvícení: Mega Contrast
Operační systém: Tizen Smart TV
Modelový rok: 2025
Kvalita obrazu: HDR10+
Systém repro: 2.0
Výkon reproduktorů: 20 W
Obnovovací frekvence: 50 Hz
Spotřeba energie/1000h HDR: 115 kWh
Spotřeba energie/1000h SDR: 0.50 kWh
Energetická třída: G
Energetická třída HDR: G
Frekvence: 50 Hz
Pozorovací úhel: Široké pozorovací úhly
Konektory:
Display Port
HDMI
Jack 3,5 mm
RJ-45
USB
Počet HDMI: 3
Připojení sluchátek
Wi-Fi: Integrovaná
USB: 1×
Komunikace:
Apple Airplay 2
Bluetooth
Chromecast
DLNA
Wi-Fi
Ethernet (LAN)
Přehrává z USB: Video/Foto/Hudba
Časovač vypnutí
Hbbtv (červené tlačítko)
Obraz v obrazu (PIP)
SPDIF
CI slot
EKO senzor
DLNA
Speciální funkce: Color Booster Pro
Aplikace:
Antik TV
Apple TV
Canal +
Crunchyroll
Deezer
Disney Plus
FitShaker
HBO GO
HBO Max
Kuki
Lepší.TV
Magenta TV
Magio Go
Magio TV
Netflix
Oktagon TV
Oneplay
Pohádky
Prime Video
Rakuten TV
Skylink
SkyShowtime
Sledovani.tv
Spotify
Telly
Twitch
YouTube
VESA uchycení: 400 x 300
Stojan: Boční nohy
Výška: 75,9 cm
Šířka: 122,46 cm
Hloubka: 19,9 cm
Hmotnost: 10,3 kg
Rozměry bez podstavce: 70,78 x 122,46 x 7,66 cm
Rozměry: 75,91 x 122,46 x 19,9 cm
Barva:
Titanová
Černá
Doplňkové parametry
| Kategorie: | TV LED/OLED 55-58'' |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 13.8 kg |
| EAN: | 8806097538448 |
| Energetická třída: | G |
| Smart TV: | Ano |
| Typ obrazovky: | QLED |
| Systém repro: | 2.0 |
| Výkon reproduktorů: | 20 W |
| Kvalita obrazu: | HDR10+ |
| Úhlopříčka v palcích: | 55 " |
| Úhlopříčka v cm: | 138 cm |
| Rozlišení: | 4K - UHD 3840x2160 |
| Spotřeba energie/1000h SDR: | 1 kWh |
| Spotřeba energie/1000h HDR: | 115 kWh |
| Energetická třída HDR: | G |
| Obnovovací frekvence: | 50 Hz |
| Frekvence: | 50 Hz |
| HBBTV (červené tlačítko): | Ano |
| Modelový rok: | 2025 |
| Tuner pozemní TV (DVB-T): | DVB-T/T2 HEVC |
| Stojan: | Boční nohy |
| Tuner kabelové TV (DVB-C): | DVB-C |
| Satelitní tuner (DVB-S): | DVB-S/S2 |
| SPDIF: | Ano |
| Duální tuner: | Ano |
| VESA uchycení: | 400 x 300 |
| Certifikační instituce: | EC |
| Název certifikace: | EPREL |
| Kód certifikace: | 2341595 |
| Přehrává z USB: | Video/Foto/MP3 |
| Operační systém: | TIZEN |
| Obraz v obrazu (PIP): | Ano |
| Pozorovací úhel: | ŠIROKÉ POZOROVACÍ ÚHLY |
| EKO senzor: | Ano |
| Časovač vypnutí: | Ano |
| DLNA: | Ano |
| Ethernet (LAN): | Ano |
| WiFi: | INTEGROVANÁ |
| CI slot: | Ano |
| Výška s obalem: | 810 mm |
| Šířka s obalem: | 1 354 mm |
| Hloubka s obalem: | 191 mm |
| Připojení sluchátek přes Jack: | Ano |
| Počet HDMI: | 3 |
| Výška: | 75,9 cm |
| Šířka: | 122,46 cm |
| Hloubka: | 19,9 cm |
| Barva: | Černá |
| Rozměry bez podstavce (VxŠxH): | 70,78 x 122,46 x 7,66 |
| Hmotnost výrobku: | 10,3 kg |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
