QE50QN80F Neo QLED TV SAMSUNG
Neohodnoceno Podrobnosti hodnocení
Značka: SAMSUNG
Neo QLED SMART televize,Samsung QE50QN80F,,Operační systém Tizen,Typ obrazovky QLED,Systém repro 4.,Výkon reproduktorů 30W,LED podsvícení Mini LED,,Úhl. v palcích/cm 50"/127 cm,Rozlišení 4K - UHD 3840 × 2160,,Energetická třída G,Spotřeba energie 68 kWh /1000h SDR,Spotřeba energie 200 kWh /1000h HDR,Frekvence 50 Hz,,TV tunery DVB-T2 HEVC/DVB-C /DVB-S2,USB 2 ×,DLNA,Ethernet (LAN),EKO senzor,CI slot,Časovač vypnutí,Počet HDMI 4 ×,,Rozměry (VxŠxH) 69,93 x 111,42 x 23,86 cm,Rozměry bez podstavce 64,36 x 111,42 x 4,78 cm,Hmotnost 17,6 kg,,Komunikace Wi-Fi, Miracast, Apple Airplay 2, Bluetooth,,Aplik
Dostupnost Skladem
Kód: 35061862
QE50QN80F Neo QLED TV SAMSUNG
Značka: SAMSUNG
Neo QLED SMART televize
Samsung QE50QN80F
Operační systém Tizen
Typ obrazovky QLED
Systém repro 4.
Výkon reproduktorů 30W
LED podsvícení Mini LED
Úhl. v palcích/cm 50"/127 cm
Rozlišení 4K - UHD 3840 × 2160
Energetická třída G
Spotřeba energie 68 kWh /1000h SDR
Spotřeba energie 200 kWh /1000h HDR
Frekvence 50 Hz
TV tunery DVB-T2 HEVC/DVB-C /DVB-S2
USB 2 ×
DLNA
Ethernet (LAN)
EKO senzor
CI slot
Časovač vypnutí
Počet HDMI 4 ×
Rozměry (VxŠxH) 69,93 x 111,42 x 23,86 cm
Rozměry bez podstavce 64,36 x 111,42 x 4,78 cm
Hmotnost 17,6 kg
Komunikace Wi-Fi, Miracast, Apple Airplay 2, Bluetooth
Aplikace
Apps Store
Disney Plus
Antik TV
FilmBox
HBO GO
HBO Max
Kuki
Lepší.TV
Magenta TV
Magio Go
Magio TV
Netflix
O2 TV
Apple TV
Prima +
Prime Video
Rakuten TV
Skylink
Skylink Live TV
SkyShowtime
Sledovani.tv
Spotify
TikTok
T-Mobile TV GO
Voyo
YouTube
YouTube Kids
Oktagon TV
XBOX Gaming Pass
Další funkce Skylink Fast Scan, Filmmaker mode
Herní funkce
Game mode
Game bar
VRR
Auto Game Mode (ALLM)
Game Motion Plus
Dynamic Black EQ
Super Ultra Wide Game View
Mini Map Zoom
HGiG
XBOX Game App
Art Store
Stojan Středová noha
Modelový rok 2025
Rozměr pro uchycení (VESA) 200 x 200
Doplňkové parametry
Kategorie: TV LED/OLED 50-54''
Záruka: 24
Hmotnost: 17 kg
EAN: 8806095995533
Energetická třída: G
Smart TV: Ano
Typ obrazovky: QLED
Systém repro: 4.1
Výkon reproduktorů: 30 W
Kvalita obrazu: HDR10+
Úhlopříčka v palcích: 50 "
Úhlopříčka v cm: 127 cm
Rozlišení: 4K - UHD 3840x2160
Spotřeba energie/1000h SDR: 68 kWh
LED podsvícení: MINI LED
Spotřeba energie/1000h HDR: 200 kWh
Frekvence: 50 Hz
HBBTV (červené tlačítko): Ano
Modelový rok: 2025
Tuner pozemní TV (DVB-T): DVBT2-HEVC
Stojan: Středová noha
Tuner kabelové TV (DVB-C): DVB-C2
Satelitní tuner (DVB-S): DVB-S2
Duální tuner: Ne
VESA uchycení: 200 x 200
USB: 2 x
Název certifikace: EPREL
Kód certifikace: 2204959
Operační systém: TIZEN
Slot pro paměťovou kartu: Ne
Bluetooth připojení sluchátek: Ano
Vlastní hlasitost sluchátek: Ano
EKO senzor: Ano
Zákaznická infolinka: 800726786
Rozteč nohou: 967
Časovač vypnutí: Ano
DLNA: Ano
Ethernet (LAN): Ano
WiFi: INTEGROVANÁ
CI slot: Ano
Výška s obalem: 744 mm
Šířka s obalem: 142 mm
Hloubka s obalem: 142 mm