SLE 43FS804B WEBOS SMART TV SENCOR
Neohodnoceno Podrobnosti hodnocení
Značka: SENCOR
Informační list výrobku
LED televize,Sencor SLE 43FS804B,,webOS SMART TV,AI ThinQ - hlasový asistent (Magický ovladač není součástí balení),Wi-Fi a Bluetooth,Úhlopříčka displeje 109 cm (43"), FHD rozlišení,DVB-T/T2/C/S/S2 tunery,,Obraz:,Úhlopříčka displeje 109 cm (43"),FULL HD rozlišení,Rozlišení 1920 x 1080 pixelů,HDR 10 - 1,07 miliardy barev,D-LED,Jas 250 cd/m²,Odezva 7,5 ms,Široký pozorovací úhel 177°/177°,Digitální hřebenový filtr (DCF),Dynamické potlačování šumu (DNR),Adaptivní odstranění prokladu (DMDI),Čipset a paměti:,CPU: ARM Quad Core CA55,GPU: Mali-G31,ROM: 1,5 GB,RAM: 8 GB,SMART rozhraní:,webOS SMART TV
Dostupnost Skladem
Kód: 35061830
Značka: SENCOR
LED televize
Sencor SLE 43FS804B
webOS SMART TV
AI ThinQ - hlasový asistent (Magický ovladač není součástí balení)
Wi-Fi a Bluetooth
Úhlopříčka displeje 109 cm (43"), FHD rozlišení
DVB-T/T2/C/S/S2 tunery
Obraz:
Úhlopříčka displeje 109 cm (43")
FULL HD rozlišení
Rozlišení 1920 x 1080 pixelů
HDR 10 - 1,07 miliardy barev
D-LED
Jas 250 cd/m²
Odezva 7,5 ms
Široký pozorovací úhel 177°/177°
Digitální hřebenový filtr (DCF)
Dynamické potlačování šumu (DNR)
Adaptivní odstranění prokladu (DMDI)
Čipset a paměti:
CPU: ARM Quad Core CA55
GPU: Mali-G31
ROM: 1,5 GB
RAM: 8 GB
SMART rozhraní:
webOS SMART TV rozhraní
MAX, DISNEY+, Netflix, Apple TV, Prime Video, Youtube, Spotify, Deezer
LG ThinQ s aplikací na chytrý telefon
HbbTV (Hybrid Broadcast Broadband TV)
Konektivita:
Vestavěný Wi-Fi modul (2,4/5 GHz)
Miracast
Bluetooth 5.0 s podporou LG Sound Sync
Airplay
Příjem signálu:
DVB-T2 (H.265, max. 1920 x 1080/60p)
DVB-T
DVB-C
DVB-S2 (H.265, max. 1920 x 1080/60p)
Skylink FastScan ladění
Zvuk:
Výstupní výkon 2 × 8 W
Dolby Digital Plus
Ekvalizér
Vstupy a výstupy:
3× HDMI CEC (1 × ARC), AV in, RJ45, optický výstup, 2x USB 2.0 (5 V ⎓ 0.5 A), sluchátkový výstup 3,5 mm Jack
HDMI CEC SIMPLINK
Rozhraní CI+
Přehrávané formáty:
Video: AVI, MP4, MPG, MKV, MOV, DAT, VOB
Audio: MP3, M4A AAC
Obrázky: JPEG, JPG, PNG
Ostatní:
OSD: EN, CZE, POL, HUN, SVK, GER, FRE, ITA, SPA, GRC, HRV, SRP, BUL, SLV, LIT, RUS, DUT...
Elektronický programový průvodce EPG
Teletext
Hodiny, časovač
Rodičovský zámek
Obsah balení: základní ovladač, rychlý průvodce, stojan
Napájení, spotřeba a rozměry:
Napájení: AC ~110-240V, 50/60 Hz
Rozměry se stojanem: 955 x 602 x 237 mm
Rozměry bez stojanu: 955 x 555 x 85 mm
Hmotnost: 6 kg
VESA: 200 x 200
Doplňkové parametry
Kategorie: TV LED/OLED 37-43''
Záruka: 24
Hmotnost: 7.63 kg
EAN: 8590669394418
Energetická třída: F
Smart TV: Ano
Typ obrazovky: LED
Systém repro: 2.0
Výkon reproduktorů: 16 W
Kvalita obrazu: HDR10
Úhlopříčka v palcích: 43 "
Úhlopříčka v cm: 108 cm
Rozlišení: FULL HD 1920x1080
LED podsvícení: D-LED
Frekvence: 60 Hz