SLE 32S840TCSB SMART TV SENCOR
Neohodnoceno Podrobnosti hodnocení
Značka: SENCOR
Informační list výrobku
webOS SMART TV,SENCOR SLE 32S840TCSB,,Prémiový design a stojan,Magický dálkový ovladač v balení,Wi-Fi a Bluetooth,Úhlopříčka displeje 80 cm (32"), HD Ready rozlišení,,Obraz:,Úhlopříčka displeje 80 cm (32"),HD Ready rozlišení,Rozlišení 1366 x 768 pixelů,HDR 10 - 1,07 miliardy barev,D-LED,Jas 180 cd/m²,Odezva 8 ms,Široký pozorovací úhel 178°/178°,Digitální hřebenový filtr (DCF),Dynamické potlačování šumu (DNR),Adaptivní odstranění prokladu (DMDI),,Čipset a paměti:,CPU: ARM Quad Core CA75/CA55,GPU: MALI G31,ROM: 1,5 GB,RAM: 8 GB,,SMART rozhraní:,webOS SMART TV rozhraní,HBO MAX, DISNEY+, Netflix,
Dostupnost Není skladem
Kód: 35059742
SLE 32S840TCSB SMART TV SENCOR
Značka: SENCOR
webOS SMART TV
SENCOR SLE 32S840TCSB
Prémiový design a stojan
Magický dálkový ovladač v balení
Wi-Fi a Bluetooth
Úhlopříčka displeje 80 cm (32"), HD Ready rozlišení
Obraz:
Úhlopříčka displeje 80 cm (32")
HD Ready rozlišení
Rozlišení 1366 x 768 pixelů
HDR 10 - 1,07 miliardy barev
D-LED
Jas 180 cd/m²
Odezva 8 ms
Široký pozorovací úhel 178°/178°
Digitální hřebenový filtr (DCF)
Dynamické potlačování šumu (DNR)
Adaptivní odstranění prokladu (DMDI)
Čipset a paměti:
CPU: ARM Quad Core CA75/CA55
GPU: MALI G31
ROM: 1,5 GB
RAM: 8 GB
SMART rozhraní:
webOS SMART TV rozhraní
HBO MAX, DISNEY+, Netflix, Prime Video, Youtube, Spotify, Deezer
Aplikace O2 TV, Oktagon TV
LG ThinQ s aplikací na chytrý telefon
HbbTV (Hybrid Broadcast Broadband TV)
Konektivita:
Vestavěný Wi-Fi modul (2,4/5 GHz)
Miracast
Bluetooth 5.0 s podporou LG Sound Sync
AI ThinQ - hlasový asistent(Magický ovladač není součástí balení)
Airplay
Příjem signálu:
DVB-T2 (H.265, max. 1366 x 768/60p)
DVB-T
DVB-C
DVB-S2 (H.265, max. 1366 x 768/60p)
Zvuk:
Výstupní výkon 2 × 8 W
Dolby Digital Plus
Ekvalizér
Vstupy avýstupy:
3× HDMI CEC (1 × ARC), AV in, RJ45, optický výstup, 2x USB 2.0 (5 V ⎓ 0.5 A), sluchátkový výstup 3,5 mm Jack
HDMI CEC SIMPLINK
Rozhraní CI+
Přehrávané formáty:
Video: AVI, MP4, MPG, MKV, MOV, DAT, VOB
Audio: MP3, M4A AAC
Obrázky: JPEG, JPG, PNG
Ostatní:
OSD: EN, CZE, POL, HUN, SVK, GER, FRE, ITA, SPA, GRC, HRV, SRP, BUL, SLV, LIT, RUS, DUT...
Elektronický programový průvodce EPG
Teletext
Hodiny, časovač
Rodičovský zámek
Obsah balení: základní ovladač, rychlý průvodce, stojan
Napájení, spotřeba a rozměry:
Napájení: AC ~110-240V, 50/60 Hz
Rozměry se stojanem: 46,5 x 71,9 x 20,1 cm
Rozměry bez stojanu: 42,4 x 71,9 x 8,2 cm
Stojan speciální
Hmotnost: 3,5 kg
Doplňkové parametry
Kategorie: TV LED/OLED 32''
Záruka: 24
Hmotnost: 5.29 kg
EAN: 8590669367436
Energetická třída: F
Digitální obsah: Ano
Smart TV: Ano
Typ obrazovky: LED
Výkon reproduktorů: 16 W
Kvalita obrazu: HDR10
Úhlopříčka v palcích: 32 "