32PFS6050/12 Titan OS TV PHILIPS
LED SMART televize,Philips 24PHS6050/12,,Smart TV,Úhlopříčka v cm: 60 cm,Úhlopříčka v palcích: 24",Rozlišení: 720p -50/60Hz,Typ obrazovky: LCD,LED SMART podsvícení: Direct LED SMART,Operační systém: Titan OS,Modelový rok: 2026,Kvalita obrazu:,HDR10,HLG,,Systém repro: 2.0,Výkon reproduktorů: 12 W,Obnovovací frekvence: 50 Hz,Spotřeba energie/1000h HDR: 30 kWh,Spotřeba energie/1000h SDR: 17 kWh,Energetická třída: E,Energetická třída HDR: E,Frekvence: 50/60 Hz,Doba odezvy: 20,Pozorovací úhel: 178,DVB-C Kabelový tuner TV: DVB-C,DVB-S Satelitní tuner TV: DVB-S/S2,DVB-T Pozemní tuner TV: DVB-T/T2 HEV
LED SMART televize
Philips 24PHS6050/12
Smart TV
Úhlopříčka v cm: 60 cm
Úhlopříčka v palcích: 24"
Rozlišení: 720p -50/60Hz
Typ obrazovky: LCD
LED SMART podsvícení: Direct LED SMART
Operační systém: Titan OS
Modelový rok: 2026
Kvalita obrazu:
HDR10
HLG
Systém repro: 2.0
Výkon reproduktorů: 12 W
Obnovovací frekvence: 50 Hz
Spotřeba energie/1000h HDR: 30 kWh
Spotřeba energie/1000h SDR: 17 kWh
Energetická třída: E
Energetická třída HDR: E
Frekvence: 50/60 Hz
Doba odezvy: 20
Pozorovací úhel: 178
DVB-C Kabelový tuner TV: DVB-C
DVB-S Satelitní tuner TV: DVB-S/S2
DVB-T Pozemní tuner TV: DVB-T/T2 HEVC
TV tunery: DVBT2-HEVC/C/S2
Konektory: HDMI/USB
Počet HDMI: 3
Připojení sluchátek
Wi-Fi: Integrovaná
USB: 2×
Komunikace:
DLNA
Miracast
Wi-Fi
Ethernet (LAN)
Přehrává z USB: Video/Foto/Hudba
Časovač vypnutí
Hbbtv (červené tlačítko)
SPDIF
CI slot
EKO senzor
DLNA
Herní funkce: Game bar, VRR, Game mode
Aplikace:
Canal +
Deezer
Disney Plus
HBO Max
iVysílání
Lepší.TV
Netflix
Oneplay
Prima +
Prime Video
Rakuten TV
Red Bull
Skylink Live TV
YouTube
VESA uchycení: 200 × 200
Stojan: Boční nohy
Výška: 32,7 cm
Šířka: 54,9 cm
Hloubka: 7,5 cm
Hmotnost: 2,55 kg
Rozměry bez podstavce: 32.7 x 54.9 x 7.5 cm cm
Rozměry: 35.6 x 54.9 x 16.7 cm cm
Barva: Černá
Philips 24PHS6050/12
Smart TV
Úhlopříčka v cm: 60 cm
Úhlopříčka v palcích: 24"
Rozlišení: 720p -50/60Hz
Typ obrazovky: LCD
LED SMART podsvícení: Direct LED SMART
Operační systém: Titan OS
Modelový rok: 2026
Kvalita obrazu:
HDR10
HLG
Systém repro: 2.0
Výkon reproduktorů: 12 W
Obnovovací frekvence: 50 Hz
Spotřeba energie/1000h HDR: 30 kWh
Spotřeba energie/1000h SDR: 17 kWh
Energetická třída: E
Energetická třída HDR: E
Frekvence: 50/60 Hz
Doba odezvy: 20
Pozorovací úhel: 178
DVB-C Kabelový tuner TV: DVB-C
DVB-S Satelitní tuner TV: DVB-S/S2
DVB-T Pozemní tuner TV: DVB-T/T2 HEVC
TV tunery: DVBT2-HEVC/C/S2
Konektory: HDMI/USB
Počet HDMI: 3
Připojení sluchátek
Wi-Fi: Integrovaná
USB: 2×
Komunikace:
DLNA
Miracast
Wi-Fi
Ethernet (LAN)
Přehrává z USB: Video/Foto/Hudba
Časovač vypnutí
Hbbtv (červené tlačítko)
SPDIF
CI slot
EKO senzor
DLNA
Herní funkce: Game bar, VRR, Game mode
Aplikace:
Canal +
Deezer
Disney Plus
HBO Max
iVysílání
Lepší.TV
Netflix
Oneplay
Prima +
Prime Video
Rakuten TV
Red Bull
Skylink Live TV
YouTube
VESA uchycení: 200 × 200
Stojan: Boční nohy
Výška: 32,7 cm
Šířka: 54,9 cm
Hloubka: 7,5 cm
Hmotnost: 2,55 kg
Rozměry bez podstavce: 32.7 x 54.9 x 7.5 cm cm
Rozměry: 35.6 x 54.9 x 16.7 cm cm
Barva: Černá
Doplňkové parametry
| Kategorie: | TV LED/OLED 32'' |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 4.52 kg |
| EAN: | 8718863051542 |
| Energetická třída: | E |
| Smart TV: | Ano |
| Typ obrazovky: | LCD |
| Systém repro: | 2.0 |
| Výkon reproduktorů: | 12 W |
| Kvalita obrazu: | HLG |
| Úhlopříčka v palcích: | 32 " |
| Úhlopříčka v cm: | 80 cm |
| Rozlišení: | FULL HD 1920x1080 |
| Spotřeba energie/1000h SDR: | 26 kWh |
| LED podsvícení: | Direct LED |
| Spotřeba energie/1000h HDR: | 41 kWh |
| Energetická třída HDR: | E |
| Obnovovací frekvence: | 50 Hz |
| Frekvence: | 60 Hz |
| Doba odezvy: | 20 ms |
| HBBTV (červené tlačítko): | Ano |
| Tuner pozemní TV (DVB-T): | DVB-T/T2 HEVC |
| Stojan: | Boční nohy |
| Tuner kabelové TV (DVB-C): | DVB-C |
| Satelitní tuner (DVB-S): | DVB-S/S2 |
| SPDIF: | Ano |
| VESA uchycení: | 200 × 150 |
| Certifikační instituce: | EC |
| USB: | 2 x |
| Název certifikace: | EPREL |
| Kód certifikace: | 2582771 |
| Přehrává z USB: | Video/Foto/MP3 |
| Operační systém: | TITAN OS |
| Pozorovací úhel: | 178 |
| EKO senzor: | Ano |
| Časovač vypnutí: | Ano |
| DLNA: | Ano |
| Ethernet (LAN): | Ano |
| WiFi: | INTEGROVANÁ |
| CI slot: | Ano |
| Výška s obalem: | 480 mm |
| Šířka s obalem: | 790 mm |
| Hloubka s obalem: | 114 mm |
| Připojení sluchátek přes Jack: | Ano |
| Počet HDMI: | 3 |
| Výška: | 41,9 cm |
| Šířka: | 71,5 cm |
| Hloubka: | 6,8 cm |
| Barva: | Černá |
| Rozměry bez podstavce (VxŠxH): | 41.9 x 71.5 x 6.8 cm |
| Hmotnost výrobku: | 3,3 kg |
| Part Number: | 32PFS6050/12 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
